fbpx

Webinar: Jak nie stracić własnej tożsamości i pieniędzy w 10 minut

Treść artykułu

Wspólnie z Polsko-Szwajcarską Izbą Gospodarczą serdecznie zapraszamy na bezpłatny webinar, podczas którego omówimy główne cyberzagrożenia z jakimi muszą obecnie mierzyć się firmy i wykonamy symulację na żywo kradzieży tożsamości. Webinar odbędzie się 25 listopada o godzinie 14.00.

Cyberataki to coraz większe zagrożenie we współczesnym świecie – zarówno dla całych firm jak i pojedynczych osób. Jedną z bardzo niebezpiecznych form tego typu działań jest kradzież tożsamości, która wbrew pozorom dotyczy coraz większej grupy osób i niesie za sobą często duże negatywne biznesowe i osobiste skutki.

Podczas webinaru chcemy pokazać cyberzagrożenia, które mogą w znaczący sposób wpłynąć na prowadzony biznes. Wykonamy także symulację na żywo kradzieży tożsamości i dokonamy przeglądu jej wpływu na bezpieczeństwo osobiste i biznesowe.

Kluczowe tematy do poruszenia podczas prezentacji:

  1. Jakie są najpopularniejsze scenariusze cyberataków?
  2. Ile Ciebie i Twoją firmę może kosztować skutecznie przeprowadzony cyberatak?
  3. Hakowane są systemy czy ludzie?
  4. Hakowanie na żywo

Spotkanie poprowadzi Radek Kaczorek, Partner, ekspert ds. cyberbezpieczeństwa w Grant Thornton.

Szczegóły webinaru:

25 listopada, godz. 14.00-15.00

Uczestnicy, którzy zapiszą się na webinar do 23 listopada do północy i wyrażą takie zainteresowanie, podczas webinaru będą mogli zweryfikować czy wyciekły ich dane osobowe (rejestracja na weryfikację wycieku danych została zakończona).

Dołącz do webinaru

Sprawdź Cyberbezpieczeństwo dla dużych firm Grant Thornton

Najczęściej czytane