fbpx

Webinar: Jak nie stracić własnej tożsamości i pieniędzy w 10 minut

Treść artykułu

Wspólnie z Polsko-Szwajcarską Izbą Gospodarczą serdecznie zapraszamy na bezpłatny webinar, podczas którego omówimy główne cyberzagrożenia z jakimi muszą obecnie mierzyć się firmy i wykonamy symulację na żywo kradzieży tożsamości. Webinar odbędzie się 25 listopada o godzinie 14.00.

Cyberataki to coraz większe zagrożenie we współczesnym świecie – zarówno dla całych firm jak i pojedynczych osób. Jedną z bardzo niebezpiecznych form tego typu działań jest kradzież tożsamości, która wbrew pozorom dotyczy coraz większej grupy osób i niesie za sobą często duże negatywne biznesowe i osobiste skutki.

Podczas webinaru chcemy pokazać cyberzagrożenia, które mogą w znaczący sposób wpłynąć na prowadzony biznes. Wykonamy także symulację na żywo kradzieży tożsamości i dokonamy przeglądu jej wpływu na bezpieczeństwo osobiste i biznesowe.

Kluczowe tematy do poruszenia podczas prezentacji:

  1. Jakie są najpopularniejsze scenariusze cyberataków?
  2. Ile Ciebie i Twoją firmę może kosztować skutecznie przeprowadzony cyberatak?
  3. Hakowane są systemy czy ludzie?
  4. Hakowanie na żywo

Spotkanie poprowadzi Radek Kaczorek, Partner, ekspert ds. cyberbezpieczeństwa w Grant Thornton.

Szczegóły webinaru:

25 listopada, godz. 14.00-15.00

Uczestnicy, którzy zapiszą się na webinar do 23 listopada do północy i wyrażą takie zainteresowanie, podczas webinaru będą mogli zweryfikować czy wyciekły ich dane osobowe (rejestracja na weryfikację wycieku danych została zakończona).

Dołącz do webinaru

Sprawdź Cyberbezpieczeństwo Grant Thornton

Najczęściej czytane