fbpx

GrantThornton

Treść artykułu

Z przyjemnością prezentujemy drugą edycję „Purpurowego Informatora” z serii „Mistrzowskie zespoły wykute w czasach pandemii”, czyli cyklu analiz, w którym omawiamy ważne dla przedsiębiorców zagadnienia.

W II części naszej serii Wojciech Chromik skupia się na tym, jak przeprowadzić onboarding, również zdalnie, a także omawia podstawy offboardingu. W III części poruszymy zagadnienia związane z metodami skutecznej i stosunkowo „bezbolesnej” reorganizacji zasobów kadrowych oraz ich mikroprzeglądu. Publikacja numer IV będzie poświęcona liderom oraz temu, w jaki sposób powinni prowadzić swoje zespoły, by utrzymywać je w doskonałej, mistrzowskiej formie. W ostatnim, piątym informatorze, skupimy się na stricte „miękkich” aspektach HR, tj. dbałości o kondycję psychiczną zespołów funkcjonujących w dobie pandemii oraz po niej.

Sprawdź Outsourcing kadr i płac Grant Thornton

W informatorach tego cyklu poruszymy równie ważne, co aktualne zagadnienia:

Serdecznie zapraszamy do lektury oraz dzielenia się z nami Państwa spostrzeżeniami.

Zobacz prezentację

Autor: Wojciech Chromik

Niniejsza publikacja została sporządzona z najwyższą starannością, jednak niektóre informacje zostały podane w formie skróconej. W związku z tym artykuły i komentarze zawarte w „Newsletterze” mają charakter poglądowy, a zawarte w nich informacje nie powinny zastąpić szczegółowej analizy zagadnienia. Wobec powyższego Grant Thornton nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty powstałe w wyniku czynności podjętych lub zaniechanych na podstawie niniejszej publikacji. Jeżeli są Państwo zainteresowani dokładniejszym omówieniem niektórych kwestii poruszonych w bieżącym numerze „Newslettera”, zachęcamy do kontaktu i nawiązania współpracy. Wszelkie uwagi i sugestie prosimy kierować na adres jacek.kowalczyk@pl.gt.com.

Inne artykuły z kategorii: Outsourcing kadr i płac Zobacz wszystkie

Najczęściej czytane