fbpx

GrantThornton

Treść artykułu

Z przyjemnością prezentujemy kolejną edycję „Purpurowego Informatora”, czyli cyklu analiz, w którym omawiamy ważne dla przedsiębiorców zagadnienia. Tym razem koncentrujemy się na aspektach związanych z budowaniem zespołów w ogromnie niepewnych i zmiennych czasach.

Pierwszy spośród aż pięciu informatorów naszego cyklu pt. „Mistrzowskie zespoły wykute w czasach pandemii”, rozpoczynamy niniejszą publikacją. Wojciech Chromik omawia w niej złożone i wielowątkowe zagadnienia dotyczące dwóch, nierozerwalnie powiązanych obszarów: rekrutacji i selekcji kandydatów. Omówienie jest wzbogacone licznymi przykładami i wykresami oraz uwzględnia kontekst dotyczący realizacji procesu także w dobie pandemii koronawirusa.

Sprawdź Outsourcing kadr i płac Grant Thornton

W kolejnych informatorach bieżącego cyklu poruszymy równie ważne, co aktualne zagadnienia:

Serdecznie zapraszamy do lektury oraz dzielenia się z nami Państwa spostrzeżeniami.

Zobacz prezentację

Autor: Wojciech Chromik

Niniejsza publikacja została sporządzona z najwyższą starannością, jednak niektóre informacje zostały podane w formie skróconej. W związku z tym artykuły i komentarze zawarte w „Newsletterze” mają charakter poglądowy, a zawarte w nich informacje nie powinny zastąpić szczegółowej analizy zagadnienia. Wobec powyższego Grant Thornton nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty powstałe w wyniku czynności podjętych lub zaniechanych na podstawie niniejszej publikacji. Jeżeli są Państwo zainteresowani dokładniejszym omówieniem niektórych kwestii poruszonych w bieżącym numerze „Newslettera”, zachęcamy do kontaktu i nawiązania współpracy. Wszelkie uwagi i sugestie prosimy kierować na adres jacek.kowalczyk@pl.gt.com.

Inne artykuły z kategorii: Outsourcing kadr i płac Zobacz wszystkie

Najczęściej czytane