fbpx

GrantThornton

Treść artykułu

Z przyjemnością prezentujemy trzecią edycję „Purpurowego Informatora” z serii „Mistrzowskie zespoły wykute w czasach pandemii” – cyklu analiz, w którym omawiamy istotne i aktualne zagadnienia dla przedsiębiorców.

W III części naszej serii eksperci Grant Thornton w sposób praktyczny i kompleksowy podchodzą do kwestii restrukturyzacji zatrudnienia. Omawiają nie tylko kluczowe zasady dotyczące zwolnień grupowych – standardowo utożsamianych ze zjawiskiem restrukturyzacji personelu, ale także wskazują na dodatkowe rozwiązania, które mogą być korzystną alternatywną dla kadrowych cięć – tj. mikroprzeglądy zespołów. W niniejszej publikacji zostały one zaprezentowane na przykładzie pracowników zespołów księgowych i kadrowo-płacowych.

Sprawdź Outsourcing kadr i płac Grant Thornton

Jako dopełnienie przewodniego tematu, praktycy Grant Thornton uczulają na zagadnienia z zakresu psychologii rozstań z pracownikami, wraz z propozycjami obustronnie korzystnych narzędzi wsparcia. Przypominają także 7 zasad kryzysowej komunikacji – tak ważnej w przypadku głębokich zmian w przedsiębiorstwie.

Życzymy interesującej lektury oraz zdolności przekuwania wyzwań w okazje i szanse!

Zobacz prezentację

Niniejsza publikacja została sporządzona z najwyższą starannością, jednak niektóre informacje zostały podane w formie skróconej. W związku z tym artykuły i komentarze zawarte w „Newsletterze” mają charakter poglądowy, a zawarte w nich informacje nie powinny zastąpić szczegółowej analizy zagadnienia. Wobec powyższego Grant Thornton nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty powstałe w wyniku czynności podjętych lub zaniechanych na podstawie niniejszej publikacji. Jeżeli są Państwo zainteresowani dokładniejszym omówieniem niektórych kwestii poruszonych w bieżącym numerze „Newslettera”, zachęcamy do kontaktu i nawiązania współpracy. Wszelkie uwagi i sugestie prosimy kierować na adres jacek.kowalczyk@pl.gt.com.

Inne artykuły z kategorii: Outsourcing kadr i płac Zobacz wszystkie

Najczęściej czytane