fbpx

Treść artykułu

Zespół Kancelarii prawnej Grant Thornton oferuje doradztwo prawne związane z pozyskiwaniem kapitału na rynku finansowym oraz funkcjonowaniem spółek publicznych.

Pozyskanie dodatkowych środków na realizację inwestycji często jest warunkiem dalszego rozwoju przedsiębiorstwa, a brak kapitału stanowi istotną barierę w realizacji nowych przedsięwzięć, pomysłów i planów właścicieli firmy.

Usługi Kancelarii prawnej Grant Thornton, związane z pozyskaniem finansowania obejmują w szczególności:

  • emisję obligacji oraz ich wprowadzenie na rynek Catalyst, w tym w szczególności wsparcie w przygotowaniu stosownych uchwał organów emitenta, wsparcie w przygotowaniu dokumentu informacyjnego oraz wsparcie w kontaktach z organizatorem obrotu,
  • kompleksowe wsparcie w publicznych emisjach akcji, ofertach publicznych oraz wprowadzaniu akcji spółek do obrotu na NewConnect oraz GPW, w tym w szczególności wsparcie w przygotowaniu uchwał organów emitenta, dokumentów informacyjnych, prospektów emisyjnych, memorandów informacyjnych oraz w kontaktach z Komisją Nadzoru Finansowego, Krajowym Depozytem Papierów Wartościowych oraz GPW,
  • bieżące wsparcie w realizacji obowiązków wynikających z publicznego charakteru spółek oraz specyfiki publicznego obrotu instrumentami finansowymi.
Zobacz prezentację

Pozyskanie kapitału umożliwi dalszy rozwój Twojej firmy

Kancelaria prawna Grant Thornton wspiera przedsiębiorców w prawnych aspektach pozyskiwania kapitału na rozwój prowadzonej przez nich działalności. Wspieramy naszych Klientów w pozyskiwaniu kapitału zarówno z tradycyjnych, jak i alternatywnych źródeł. Dzięki współpracy ze specjalistami Grant Thornton z różnych dziedzin, oferujemy kompleksową obsługę w zakresie pozyskania finansowania, zapewniając naszym Klientom bezpieczeństwo prawne i wsparcie w osiąganiu ich celów biznesowych.

Kancelaria prawna Grant Thornton doradza w procesach pozyskania finansowania zarówno przedsiębiorcom rozpoczynającym działalność, jak i chcącym pozyskać środki na rozwój już istniejącego biznesu.

Inne artykuły z kategorii: Kancelaria prawna Zobacz wszystkie

Najczęściej czytane