fbpx

Treść artykułu

Zespół Kancelarii prawnej Grant Thornton oferuje doradztwo prawne związane z pozyskiwaniem kapitału na rynku finansowym oraz funkcjonowaniem spółek publicznych.

Pozyskanie dodatkowych środków na realizację inwestycji często jest warunkiem dalszego rozwoju przedsiębiorstwa, a brak kapitału stanowi istotną barierę w realizacji nowych przedsięwzięć, pomysłów i planów właścicieli firmy.

Usługi Kancelarii prawnej Grant Thornton, związane z pozyskaniem finansowania obejmują w szczególności:

  • emisję obligacji oraz ich wprowadzenie na rynek Catalyst, w tym w szczególności wsparcie w przygotowaniu stosownych uchwał organów emitenta, wsparcie w przygotowaniu dokumentu informacyjnego oraz wsparcie w kontaktach z organizatorem obrotu,
  • kompleksowe wsparcie w publicznych emisjach akcji, ofertach publicznych oraz wprowadzaniu akcji spółek do obrotu na NewConnect oraz GPW, w tym w szczególności wsparcie w przygotowaniu uchwał organów emitenta, dokumentów informacyjnych, prospektów emisyjnych, memorandów informacyjnych oraz w kontaktach z Komisją Nadzoru Finansowego, Krajowym Depozytem Papierów Wartościowych oraz GPW,
  • bieżące wsparcie w realizacji obowiązków wynikających z publicznego charakteru spółek oraz specyfiki publicznego obrotu instrumentami finansowymi.
Zobacz prezentację

Pozyskanie kapitału umożliwi dalszy rozwój Twojej firmy

Kancelaria prawna Grant Thornton wspiera przedsiębiorców w prawnych aspektach pozyskiwania kapitału na rozwój prowadzonej przez nich działalności. Wspieramy naszych Klientów w pozyskiwaniu kapitału zarówno z tradycyjnych, jak i alternatywnych źródeł. Dzięki współpracy ze specjalistami Grant Thornton z różnych dziedzin, oferujemy kompleksową obsługę w zakresie pozyskania finansowania, zapewniając naszym Klientom bezpieczeństwo prawne i wsparcie w osiąganiu ich celów biznesowych.

Kancelaria prawna Grant Thornton doradza w procesach pozyskania finansowania zarówno przedsiębiorcom rozpoczynającym działalność, jak i chcącym pozyskać środki na rozwój już istniejącego biznesu.

Inne artykuły z kategorii: Kancelaria prawna Zobacz wszystkie

Prawo holdingowe już wkrótce?

Niedawno zakończył się etap konsultacji społecznych projektu nowelizacji Kodeksu spółek handlowych. Projekt przewiduje wprowadzenie do polskiego systemu prawnego regulacji dotyczących prawa holdingowego. Obejmują one m. in. możliwość wydawania wiążących poleceń przez spółki dominujące, czy ograniczenie…

Najczęściej czytane