fbpx

Treść artykułu

Przeprowadzenie zdalnego szkolenia pracowników z zakresu bezpieczeństwa pracy zdalnej oraz podniesienie świadomości o zagrożeniach dla bezpieczeństwa informacji poza firmą.

Praca zdalna jest częstym elementem funkcjonowania organizacji, a w dobie kryzysu umożliwia utrzymanie ciągłości działania firmy. Wykorzystanie usług informatycznych w takiej sytuacji drastycznie rośnie, co może przekładać się na wzmożone działania ze strony atakujących.

Szkolenie „Bezpieczeństwo pracy zdalnej oraz bezpieczeństwo informacji poza firmą” przeznaczone jest zarówno dla małych jak i dużych organizacji. Treści prezentowane w trakcie szkolenia będą użyteczne zarówno dla osób zarządzających jak i pracowników.

Oferujemy przeprowadzenie szkolenia, którego celem jest uświadomienie potencjalnych zagrożeń związanych z pracą zdalną i przedstawieniu kilku prostych zasad, które warto przestrzegać, aby praca zdalna i poza firmą była bezpieczna.

Zakres usługi

Szkolenie prowadzone on-line (1h) obejmuje następujące obszary:

  • Bezpieczeństwo pracy zdalnej w domu
  • Ochrona dokumentacji firmowej i danych osobowych
  • Zagrożenia socjotechniczne dla pracy zdalnej
  • Katalog zabezpieczeń możliwych do zastosowania
  • Zasady bezpiecznego korzystania ze zdalnego dostępu do firmy

Nasz zespół posiada duże doświadczenie w prowadzeniu szkoleń i dostosowywaniu wiedzy do odpowiednich grup osób. Przeprowadzane szkolenia są bogate merytorycznie i zawierają wiele praktycznych przykładów.

Mimo kryzysu, działamy sprawnie. Zapraszamy do kontaktu.

Inne artykuły z kategorii: Koronawirus – usługi pomocowe Zobacz wszystkie

Najczęściej czytane