W czwartkowy wieczór (tj. 24 czerwca 2021 r.) podczas uroczystej gali wieńczącej The BSS Forum pt. „Back to the business” zdobyliśmy statuetkę „Outsourcing Stars” w kategorii: Księgowość, kadry i płace!

Gala Outsourcing Stars, to doroczne wydarzenie organizowane przez Pro Progressio, podczas którego odbywa się finał konkursu Outsourcing Stars. Jego laureaci reprezentują najszybciej rozwijające się organizacje sektora nowoczesnych usług dla biznesu.

W bieżącym roku spotkaliśmy się w Elektrowni Powiśle – unikatowym miejscu w centrum Warszawy, które zgromadziło 250 osób, w tym Prezesów, Menedżerów, Dyrektorów Zarządzających oraz Prezydentów Miast.

Gala Outsourcing Stars od 2013 roku stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń networkingowych sektora usług dla biznesu w Polsce, z wyjątkowym charakterem, doskonałą kuchnią i niespotykaną wręcz atmosferą, przy fantastycznej muzyce.

Nagrodę w imieniu Grant Thornton odebrała Monika Smulewicz i Dorota Kosińska.

Monika Smulewicz

Dyrektor Zarządzający w Grant Thornton, Outsourcing

Chciałabym przede wszystkim podziękować wszystkim naszym pracownikom, za każdy dzień, za każdą minutę, każdy zaksięgowany dokument, każdy pasek płacowy - ta nagroda to nasz wspólny sukces!

Skorzystaj z naszych usług w zakresie: Outsourcing kadr i płac
Dowiedź się więcej