Z wielką przyjemnością informujemy, że doradcy finansowi Grant Thornton zostali skwalifikowani w raporcie Mergermarket „Global & Regional M&A League Tables 2022 – Financial Advisors” na 5. miejscu ex aequo w Polsce pod względem liczby zrealizowanych transakcji fuzji i przejęć w 2022 r.

Liczba transakcji uwzględnionych przez Mergermarket dała Grant Thornton także 10. pozycję ex aequo w ramach całego regionu Europy Środkowej i Wschodniej.

Rafał Śmigórski

Partner Grant Thornton

Nasza duża aktywność na rynku transakcyjnym przyniosła wymierne efekty w postaci ilości przeprowadzonych z naszym udziałem transakcji, co z kolei pozwoliło nam zająć wysoką lokatę w zestawieniu prestiżowego raportu Mergermarket „Global & Regional M&A League Tables 2022 – Financial Advisors”. Dynamiczny rozwój zespołu, zbierane przez lata doświadczenia w różnych branżach i sektorach oraz szeroki zakres wsparcia jaki zapewniamy naszym Klientom pozwala z optymizmem patrzeć w przyszłość, pomimo rosnącej niepewności co do sytuacji rynkowej. Dlatego naszą ambicją jest dalszy rozwój i potwierdzenie wysokiej skuteczności w procesach M&A.

W 2022 roku eksperci Grant Thornton wzięli udział w kilkudziesięciu sfinalizowanych transakcjach fuzji i przejęć, w których pełnili rolę doradców finansowych, prawnych i/lub podatkowych. Poniżej wybrane procesy M&A z naszym udziałem:

Zachęcamy do zapoznania się także z innymi transakcjami z udziałem doradców Grant Thornton.