Z ogromną przyjemnością informujemy, że zespół Kancelarii Prawnej w Grant Thornton został wyróżniony w prestiżowym międzynarodowym rankingu firm prawniczych „The Legal 500”.

Grant Thornton Legal Maślanko Kancelaria Prawna Sp. k. została uhonorowana w kategorii “Commercial, Corporate and M&A” w Polsce, czyli w szerokiej i charakteryzującej się dużą konkurencją kategorii doradztwa w zakresie prawa handlowego, prawa spółek oraz doradztwa prawnego w procesach fuzji i przejęć.  

Autorzy podkreślają, że nasza Kancelaria posiada nie tylko zespół wysoko wyspecjalizowanych radców prawnych, ale też zaplecze szeregu innych ekspertów prawnych i biznesowych: doradców podatkowych, biegłych rewidentów, analityków finansowych czy doradców biznesowych, co pozwalaj jej wspierać klientów z wielu perspektyw i prowadzić projekty doradcze w sposób całościowy. Twórcy zestawienia wyróżniają indywidualnie czwórkę liderów nagrodzonych praktyk, a więc Karola Guździoła, Maję Jabłońską, Magdalenę Frukacz i Justynę Nykiel oraz czwórkę prawników zaangażowanych w oceniane projekty: Karolinę Idziak, Adriannę Roloff, Michała Zaborowskiego i Karolinę Kulińską-Polak. 

„Zespół prawny, który nas wspierał, był w stanie w pełni zrozumieć nasze cele, ponieważ ma biznesowe, a nie tylko prawnicze podejście. Podczas naszej współpracy czuliśmy, że nie musimy się o nic martwić, ponieważ doradcy mają pod kontrolą każdy szczegół naszego procesu”

– stwierdził jeden z cytowanych przez ranking naszych Klientów. 

Gratulujemy wszystkim prawnikom Grant Thornton zaangażowanym w projekty, dzięki którym nasza Kancelaria znalazła się w tym prestiżowym zestawieniu oraz Klientom za zaufanie i rekomendacje! 

The Legal 500 to jeden z najbardziej prestiżowych i najbardziej poczytny ranking kancelarii prawnych na świecie, czytany przez około 6 mln czytelników rocznie. Publikowany jest od 33 lat. 

Skorzystaj z naszych usług z zakresu: Kancelaria Prawna
Dowiedz się więcej