Najważniejsze zmiany w urlopach rodzicielskich01.12.2015

Z początkiem przyszłego roku zmieniają się przepisy dotyczące urlopów rodzicielskich. To ważne zmiany właściwie dla każdego pracodawcy działającego w Polsce, dlatego poświęciliśmy im najnowsze wydanie „Purpurowego Informatora” czyli cyklu publikacji Grant Thornton.

Eksperci Grant Thornton analizują 8 najważniejszych konsekwencji wchodzącej wkrótce w życie reformy, np. wprowadzenie nowego urlopu rodzicielskiego, wydłużenie możliwości wykorzystywania urlopu rodzicielskiego czy ograniczenie możliwości dzielenia urlopów.

Jakie będą wyglądały nowe przepisy? Co one oznaczają dla pracodawcy? Wszystkie te informacje dostępne są w naszym raporcie, serdecznie zachęcamy do lektury oraz do kontaktu z ekspertami Grant Thornton.

najnowszy raport

Raport „Najnowsze zmiany w umowach pracowniczych” jest publikowany w ramach naszego nowego cyklu „Purpurowy Informator GT”, w którym eksperci Grant Thornton w krótki i przejrzysty sposób będą tłumaczyć najnowsze zmiany w przepisach pracowniczych, rachunkowych i podatkowych.

 

 

Niniejsza publikacja została sporządzona z najwyższą starannością, jednak niektóre informacje zostały podane w formie skróconej. W związku z tym artykuły i komentarze zawarte w „Newsletterze” mają charakter poglądowy, a zawarte w nich informacje nie powinny zastąpić szczegółowej analizy zagadnienia. Wobec powyższego Grant Thornton nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty powstałe w wyniku czynności podjętych lub zaniechanych na podstawie niniejszej publikacji. Jeżeli są Państwo zainteresowani dokładniejszym omówieniem niektórych kwestii poruszonych w bieżącym numerze „Newslettera”, zachęcamy do kontaktu i nawiązania współpracy. Wszelkie uwagi i sugestie prosimy kierować na adres jacek.kowalczyk@pl.gt.com
Audyt – Podatki – Outsourcing – Konsulting

Artykuły powiązane:

Przejście pracownika tymczasowego na umowę(...)

Czytaj więcej →

7 najważniejszych zmian w umowach(...)

Czytaj więcej →

Firmom coraz trudniej znaleźć pracowników

Czytaj więcej →

Wróć do najnowszych publikacji

Dalej →
Blog podatkowy

Blog Doradców Podatkowych

Piszemy o podatkach dla przedsiębiorców

Przejdź do Bloga
Blog Księgowych

Blog Księgowość jest sexy

Księgowość jest ciekawa, intrygująca po prostu sexy.

Przejdź do Bloga
Blog Kadr i Płac

Poradnik HR

Piszemy i dyskutujemy
o kadrach, płacach
i "miękkim" HR

Przejdź do Bloga
Skontaktuj się z nami