Bezpłatne webinarium z modelu Project Excellence

27 marca o g. 14:00 odbędzie się bezpłatne webinarium, podczas którego p. Rafał Wyka wprowadzi uczestników w szczegóły oceny projektów zgodnie z modelem Project Excellence. Omówione zostaną poszczególne elementy modelu wg którego oceniane są projekty: Ludzie i Cele, Procesy i Zasoby, Rezultaty Projektu. Prowadzący przedstawi również proces przebiegu oraz poszczególne etapy konkursu Polish Project Excellence Award 2018, a także kluczowe dla procesu aplikowania daty. Wskaże ponadto na korzyści zarówno dla organizacji jak i zespołu projektowego, płynące z udziału w konkursie.

Prowadzący: p. Rafał Wyka – doświadczony Project Manager posiadający certyfikat IPMA A. W PKP Energetyka na stanowisku Dyrektora Programu, odpowiadał za realizację programu zawierającego 100 projektów dotyczących modernizacji obiektów energetycznych (zasilanie dla pociągu Pendolino). Członek Jury konkursu Polish Project Excellence Award w 2017 roku.

Zapraszamy do udziału w webinarium wszystkie osoby, które prowadzą projekty i rozważają udział w tegorocznej edycji konkursu Polish Project Excellence Award.

Więcej o konkursie: https://ipma.pl/ppe-award/o-nagrodzie

 

Link do rejestracji: https://attendee.gotowebinar.com/register/323211727794729473

Skontaktuj się z nami