Jak neutralizować ryzyka w obrocie międzynarodowym? – śniadania biznesowe z ekspertami Grant Thornton i Akcenta

Skontaktuj się

Treść artykułu

Skuteczne zarządzanie współczesnym przedsiębiorstwem to w dużej mierze przeciwdziałanie i eliminowanie różnego rodzaju zagrożeń. Firmy, które działają w obrocie międzynarodowym i dokonują wymiany z partnerami handlowymi zagranicą narażone są na szczególne rodzaje ryzyk. Każde z nich można jednak zminimalizować dzięki odpowiednio dobranym instrumentom finansowym.

Eksperci Grant Thornton oraz firmy Akcenta zapraszają do udziału w bezpłatnych śniadaniach biznesowych, zatytułowanych:

„Finansowanie działalności firmy w kontekście ryzyka kursowego – jak skutecznie neutralizować ryzyka w obrocie międzynarodowym?”

Podczas śniadań szczegółowo omówione zostaną skuteczne sposoby ograniczania ryzyka w handlu międzynarodowym oraz ryzyka walutowego. Ponadto, przedstawione zostaną nowoczesne instrumenty bezpiecznej wymiany walut i realizowania płatności zagranicznych.

Spotkania odbędą się w następujących terminach:

15 października 2013 r. w Poznaniu pobierz zaproszenie
23 października 2013 r. w Katowicach pobierz zaproszenie
24 października 2013 r. we Wrocławiu pobierz zaproszenie

Udział w śniadaniach jest bezpłatny. Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału.

AKCENTA to największa środkowoeuropejska, niebankowa instytucja finansowa. Specjalizuje się w obsłudze transakcji walutowych: wymianie walut, płatnościach zagranicznych i transakcjach zabezpieczenia przed ryzykiem kursowym. Firma posiada 16-letnie doświadczenie w realizacji usług finansowych na rynkach Czech, Słowacji, Polski i Węgrzech, gdzie obsługuje ponad 20 000 klientów.

Skontaktuj się

Najczęściej czytane