Ruszyła kolejna, już XVI edycja Konkursu o tytuł Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości organizowanego wspólnie przez Prezydenta Miasta Poznania i Starostę Poznańskiego. Konkurs adresowany jest do mikro, małych i średnich przedsiębiorców oraz startupów z Poznania i Powiatu Poznańskiego. Grant Thornton jest Partnerem Merytorycznym Konkursu.

Głównym celem Konkursu jest pomoc wyróżniającym się przedsiębiorstwom w budowaniu trwałej pozycji na rynku, poprzez stwarzanie możliwości prezentowania ich oferty szerokiemu gronu partnerów i potencjalnych klientów oraz promocja i upowszechnianie przykładów udanych wdrożeń innowacyjnych produktów, usług lub technologii.

Konkurs na stałe wpisał się w kalendarz gospodarczy regionu. Organizatorzy liczą na udział firm, które notują sukcesy na rynku, cechuje je przedsiębiorczość, działalność społeczna, a także posiadają ciekawą ofertę oraz rzetelnie wywiązują się ze swoich zobowiązań.

Laureatów Konkursu wybiera Kapituła Konkursu we współpracy z Partnerem Merytorycznym, którym ponownie jest firma Grant Thornton.

Zgłoszenia do udziału w Konkursie można składać do 28 lutego 2019 roku. Uroczysta Gala Finałowa XVI edycji Konkursu odbędzie się w dniu 8 maja 2019 r. w ramach kolejnej edycji Dni Przedsiębiorczości Poznań, podczas której zostaną rozdane nagrody i wyróżnienia.

Formularz zgłoszeniowy, regulamin oraz dokumentacja konkursowa zamieszczone są na stronie organizatora: www.lidermsp.poznan.pl. Udział w konkursie jest całkowicie bezpłatny.

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do udziału w tym konkursie, gdyż jest to bardzo dobra okazja do podzielenia się swoimi sukcesami, pokazania osiągnięć i promowania swojej działalności na szerokim forum aglomeracji poznańskiej.