Szymon Laszewicz

Menedżer

Biografia

Szymon zajmuje się opracowywaniem i wdrażaniem strategii promocji marek online i analizą jej wyników. Od 7 lat profesjonalnie wykorzystuje Internet do pozyskiwanie wiedzy o rynku, klientach, trendach, i konkurencji, by na tej podstawie budować świadomość i zasięg marek klientów, z którymi współpracuje.

Od czterech lat odpowiada za strategię obecności marki Grant Thornton w Internecie. Współpracuje również ze startupami i szkoli ich właścicieli z efektywnego wykorzystania narzędzi internetowych do promocji swoich pomysłów.

Entuzjasta mediów społecznościowych motywujący klientów do ich wykorzystywania w celu optymalizacji procesów w firmie. Interesuje się zagadnieniami prawnymi związanymi z marketingiem i reklamą, autor publikacji specjalistycznych o tej tematyce.  Absolwent Prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Ostatnie publikacje

Instagram dla biznesu

Od pewnego czasu już wiemy, że Facebook stopniowo traci na znaczeniu na rzecz innych mediów społecznościowych, a jego potencjał marketingowy maleje. Wiele firm zaczyna szukać…

Nasi eksperci