fbpx

Zabezpieczanie ryzyka walutowego i stopy procentowej

Treść artykułu

Wsparcie w doborze strategii zabezpieczających oraz w negocjacjach cenowych z bankami przy użyciu systemu z danymi „live” z rynku międzybankowego.

Kryzys globalnych rynków finansowych oraz widmo recesji drastycznie zwiększyły zmienność cen instrumentów finansowych. W tym kursów walutowych i stóp procentowych.

Zakres usługi:

Korzystając z lat doświadczenia w tworzeniu strategii zabezpieczających oraz dzięki dostępowi do profesjonalnego systemu, takiego, z jakiego korzystają banki, jesteśmy w stanie wesprzeć naszych Klientów w procesie zawierania transakcji zabezpieczających z bankami. Pomożemy wybrać odpowiednie strategie.

Spowodujemy, że ich ceny będą jak najbardziej zbliżone do cen rynku międzybankowego.

Skorzystanie z naszego wsparcia poddajemy pod rozwagę szczególnie importerom, którzy narażeni są na straty wynikające z osłabiania się złotego.

Eksporterzy dzięki naszemu wsparciu mogą jak najlepiej wykorzystać okazję jaką obecnie stworzył im rynek.

Kredytobiorcy mogą skorzystać z naszego wsparcia przy zwieraniu oraz zamykaniu transakcji zabezpieczających ryzyko stopy procentowej, które są wymagane przez ich banki.

Dzięki nam nasi Klienci zaoszczędzili kilkanaście milionów złotych na marżach płaconych bankom w czasie zawierania transakcji zabezpieczających.

Mimo kryzysu, działamy sprawnie. Zapraszamy do kontaktu.

Inne artykuły z kategorii: Koronawirus – usługi pomocowe Zobacz wszystkie

Najczęściej czytane