20 kwietnia br., podczas jubileuszowej gali Outsourcing Stars, powiązanej z 7. BSS Forum pt. „Follow the leaders”, zostaliśmy wyróżnieni pośród trzech najlepszych firm w kategorii „Księgowość, kadry i płace”!

10. Gala Outsourcing Stars oraz 7. BSS Forum, to dwa ważne wydarzenia dla branży BPO, organizowane od wielu lat przez Pro Progressio. W bieżącym roku oba odbyły się 20 kwietnia w Warszawie – forum w hotelu Sheraton Grand, natomiast gala w Studio Tęcza (w starym kinie Tęcza).

Przed południem wystartowało forum – międzynarodowa konferencja, która w bieżącej edycji zgromadziła ponad 370 uczestników reprezentujących ok. 180 organizacji z sektora prywatnego i publicznego, z aż 14 krajów. Podczas wydarzenia przemawiało 55 prelegentów w trakcie 26 prelekcji (w tym ok. 10 było poświęconych prezentacjom startupów). Spotkanie było inspirujące – umożliwiło wymianę myśli i doświadczeń, merytoryczne dyskusje pośród ekspertów i liderów firm, odbywające się w doskonałej atmosferze.

Z kolei podczas wieczornej gali zaproszeni goście bawili się przy wspaniałej oprawie, a organizatorzy wyróżnili po trzy firmy w wybranych kategoriach. Marka Grant Thornton została doceniona pośród trzech najlepszych firm w kategorii „Księgowość, kadry i płace”. Zwycięzcą została firma ACS Accounting & Corporate Services – gratulujemy, tak jak i pozostałym zwycięzcom oraz wyróżnionym!

Katarzyna Doktór

Menedżer ds. marketingu prod. i wsparcia sprzedaży

Sektor nowoczesnych usług dla biznesu rozwija się w Polsce bardzo intensywnie – zarówno w związku z ciągle zmieniającymi się ramami prawnymi dla firm i instytucji, jak i dynamicznym rozwojem technologii, na czele ze sztuczną inteligencją typu Chat GPT. Konkurować w branży księgowej i kadrowo-płacowej jest niezwykle trudno. Wymaga to przede wszystkim odpowiedniej troski o klientów oraz między innymi odpowiedniej strategii, technologicznej innowacyjności i organizacyjnej zwinności. Jesteśmy zaszczyceni, że znaleźliśmy się w gronie najlepszych firm w kraju w kategorii „Księgowość, kadry i płace”.

AUTOR: Honorata Zakrzewska-Krzyś, Outsourcing finansowy, kadr i płac