Agnieszka Michalak

Senior Menadżer, Leader The Center of Excellence

Biografia

Doświadczony Menedżer z kilkunastoletnim doświadczeniem w outsourcingu usług księgowych dla spółek kapitałowych oraz osobowych zarówno z kapitałem polskim jak i zagranicznym.

Jej przygoda z księgowością zaczęła się w 1996 roku od stanowiska Kontystki w jednej z wiodących firm outsourcingowych. Wiedza i zaangażowanie pozwoliły na szybkie awanse: na stanowisko Księgowej, Kierownika ds. księgowości, Głównej Księgowej, a także zmianę pracodawców.

Z Grant Thornton związana od października 2012 r., gdzie do czerwca 2016 roku odpowiadała między innymi za prawidłową pracę wieloosobowego zespołu księgowego oraz relacje z klientami Spółki. Zaangażowana w nadzór i koordynację projektów outsourcingowych. Odpowiadała za pełną obsługę księgową firm, dla których była dedykowanym ekspertem

Od lipca 2016 roku jest Liderem oraz osobą odpowiedzialną za rozwój zespołu The Center of Excellence w Departamencie Outsourcingu Rachunkowości. Jej zadaniem jest wdrażanie w sposób systematyczny rozwiązań usprawniających pracę pozostałych osób poprzez min. optymalizację wykorzystania narzędzi IT.

Autorka specjalistycznych publikacji, aktywnie współpracująca z mediami. Swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się także w ramach publikacji na blogu firmowym.

Ostatnie publikacje autora

Zobacz więcej