fbpx

Treść artykułu

Dedykowane usługi outsourcingu kadrowo-płacowego oraz wsparcia dla zespołów kadrowo-płacowych w obliczu m.in. zmieniających się z dnia na dzień przepisów czy deficytów kadrowych.

Z powodu wyjątkowej sytuacji, jaka w związku z pandemią koronawirusa SARS-CoV-2 panuje obecnie w naszym kraju, uruchomiliśmy pakiet usług pomocowych. Naszym celem jest pomoc Państwa firmie w przetrwaniu trudnego czasu epidemii, w szybszym powrocie na właściwe tory oraz umożliwieniu skupienia się na kwestiach najważniejszych – związanych z rozwojem Państwa biznesu. Bycie Państwa partnerem to dla nas duże zobowiązanie i odpowiedzialność.

Zdajemy sobie sprawę, że szybkie dostosowanie się do nowej sytuacji może obecnie decydować o losach wielu firm i ich pracowników na długie lata. Jesteśmy do Państwa dyspozycji – zapraszamy do kontaktu.

Zakres naszego wsparcia obejmuje:

Outsourcing usług kadrowo-płacowych, to pełne powierzenie zadań kadrowo-płacowych zespołowi Grant Thornton.

Usługa ta obejmuje działania z zakresu kalkulacji wynagrodzeń, wybranych elementów administracji kadrowej oraz z obszarów HR. Specjaliści kadrowo-płacowi Grant Thornton gwarantują najwyższe standardy jakości oraz zgodność prac z obowiązującym prawem. Wszystko w pełni dopasowane do bieżących potrzeb konkretnej firmy, zwłaszcza związanych z wyzwaniami dotyczącymi prowadzenia biznesu w dobie walki z koronawirusem.

Usługa wsparcia kadrowo-płacowego Grant Thornton, to pomoc naszych ekspertów w codziennej pracy wewnętrznych działów zleceniodawców.

Zwłaszcza w obliczu nadmiaru zadań lub widma braków kadrowych, jakie są teraz zmorą wielu pracodawców. W tak szczególnym czasie, jaki wiąże się z funkcjonowaniem firmy podczas pandemii, zespół kadrowo-płacowy musi być na bieżąco z szybko zmieniającymi się przepisami i sprawnie reagować na dynamiczną sytuację.

Chętnie wesprzemy Państwa m.in. w zakresie:

  • doraźnej pomocy dla zespołów kadrowo–płacowych;
  • sporządzania dokumentów kadrowych (umów o pracę, aneksów, wypowiedzeń itp.);
  • przygotowywania wniosków o odroczenie bieżących lub przyszłych składek ZUS;
  • przygotowywania wniosków o odroczenie płatności PIT;
  • restrukturyzacji firmy.

Kiedy możemy zacząć?

Jesteśmy gotowi teraz!

Realizujemy zadania zgodnie z obowiązującymi przepisami, gwarantujemy dokładność i terminowość naszego serwisu. Za realizację usług dla danej firmy odpowiedzialni są imiennie wskazani specjaliści, którzy organizują i nadzorują techniczne oraz merytoryczne aspekty współpracy, a także dbają o wysoką jakość i sprawność realizacji usług. Zapewniamy swobodę i ciągłość działania w dobie kryzysu, a także minimalizację ryzyka operacyjnego. Pomagamy w usprawnieniu zarządzania działami rachunkowym i kadrowym, elastycznie dopasowując rozwiązania do indywidualnych potrzeb Państwa firmy.

Kto może potrzebować takiej usługi?

Firmy z sektora MŚP, średnie i duże przedsiębiorstwa, podmioty z branży handlowej, usługowej i produkcyjnej. Posiadane przez nas rekomendacje w zakresie usług kadrowo-płacowych świadczą o naszym profesjonalizmie, najwyższej jakości oferowanych usług oraz indywidualnym podejściu do każdego zlecenia.

Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu.

W razie pytań lub wątpliwości jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Inne artykuły z kategorii: Koronawirus – usługi pomocowe Zobacz wszystkie

Najczęściej czytane