fbpx

Treść artykułu

Przetwarzanie danych osobowych przez podmioty gospodarcze w obliczu pandemii koronawirusa to dodatkowe wyzwania dla firm – mamy gotowe rozwiązania.

Z powodu wyjątkowej sytuacji, jaka w związku z pandemią koronawirusa SARS-CoV-2 panuje obecnie w naszym kraju, uruchomiliśmy pakiet usług pomocowych. Naszym celem jest pomoc Państwa firmie w przetrwaniu trudnego czasu epidemii, w szybszym powrocie na właściwe tory oraz umożliwieniu skupienia się na kwestiach najważniejszych – związanych z rozwojem Państwa biznesu. Bycie Państwa partnerem, to dla nas duże zobowiązanie i odpowiedzialność.

Zdajemy sobie sprawę, że szybkie dostosowanie się do nowej sytuacji może obecnie decydować o losach wielu firm i ich pracowników na długie lata. Jesteśmy do Państwa dyspozycji – zapraszamy do kontaktu.

Głównym celem naszych usług związanych z RODO jest analiza obecnej sytuacji u zleceniodawcy w kontekście aktualnych przepisów (również przetwarzania danych osobowych i prowadzenia firmy w obliczu pandemii). Na podstawie przeprowadzonego audytu tworzymy i wdrażamy rozwiązania dostosowane do specyfiki danej firmy. Jesteśmy gotowi także na pełną współpracę w ramach przejęcia funkcji IOD oraz świadczenia zadań zarezerwowanych dla IOD.

Kiedy możemy zacząć?

Jesteśmy gotowi teraz!

Realizujemy zadania zgodnie z obowiązującymi przepisami, gwarantujemy dokładność i terminowość naszego serwisu. Za realizację usług dla danej firmy odpowiedzialni są imiennie wskazani specjaliści, którzy organizują i nadzorują techniczne oraz merytoryczne aspekty współpracy, a także dbają o wysoką jakość i sprawność realizacji usług. Zapewniamy swobodę i ciągłość działania w dobie kryzysu, a także minimalizację ryzyka operacyjnego, elastycznie dopasowując rozwiązania do indywidualnych potrzeb Państwa firmy.

Inne artykuły z kategorii: Koronawirus – usługi pomocowe Zobacz wszystkie

Najczęściej czytane