fbpx

Treść artykułu

Od pewnego czasu w Polsce obserwujemy dynamiczny rozwój cyfryzacji. Nasz ustawodawca w szybkim tempie projektuje i wdraża przepisy, które umożliwiają wykorzystanie w biznesie nowych technologii. Jedną z fundamentalnych zmian, z którą muszą zmierzyć się przedsiębiorcy, jest modyfikacja przepisów Ustawy o rachunkowości, w której ustawodawca wprowadził obowiązek sporządzania sprawozdań finansowych w postaci elektronicznej ustrukturyzowanej.

Jako eksperci od rachunkowości – ale przede wszystkim od wyzwalania potencjału rozwoju naszych klientów – mamy świadomość, że digitalizacja procesów rachunkowych wymaga wsparcia ekspertów. Jesteśmy gotowi, by służyć Państwu naszą wiedzą i doświadczeniem.

e-Sprawozdania GT – narzędzie

Nasz zespół, składający się z ekspertów ds. rachunkowości oraz programistów, przygotował dla Państwa aplikację webową do sporządzania e-sprawozdań finansowych. Żeby z niej skorzystać, wystarczy dostęp do Internetu. Przyjazny i intuicyjny interfejs poprowadzi Państwa przez cały proces tworzenia sprawozdania, zapewniając przede wszystkim zgodność stworzonej dokumentacji z wymogami Ustawy o rachunkowości.

Zapraszamy do zapoznania się z możliwościami naszego innowacyjnego narzędzia oraz do bezpośredniego kontaktu. Zanim jednak zapoznają się Państwo z naszą aplikacją, przypomnijmy kluczowe informacje dotyczące nowelizacji przepisów obejmujących obowiązek elektronicznego raportowania sprawozdań finansowych.

Obejrzyj film instruktażowy i zaloguj się do aplikacji e-Sprawozdania GT

Zapraszamy do lektury naszego Informatora o aplikacji e-sprawozdania GT:

E-sprawozdania: praktyczny przewodnik

(.pdf, Rozmiar: 11,68 MB)

Inne artykuły z kategorii: e-Sprawozdania Zobacz wszystkie

Usługi Grant Thornton z obszaru: Outsourcing finansowo-księgowy

Skorzystaj z wiedzy naszych ekspertów

Najczęściej czytane