Dlaczego warto pracować w Grant Thornton?

95%

Pracowników poleciłoby swoim przyjaciołom pracę w Grant Thornton

W Grant Thornton możesz być KAŻDYM, ale przede wszystkim SOBĄ.

 

Jesteś zainteresowany szybkim rozwojem?

To nasza specjalność. Od pierwszego dnia pracy będziesz pracował z najlepszymi ekspertami, którzy Twój rozwój traktują jako równie ważne zadanie jak zachwycanie klientów.

Przywiązujesz duże znaczenie do atmosfery pracy?

To nasz znak rozpoznawczy. Do zespołu dobieramy osoby, którzy doceniają życzliwość, koleżeńskość, a szacunek i współpraca to dla nich podstawowe wartości. Szybko odnajdziesz tutaj swoje miejsce!

Grant Thornton w Polsce działa już od 29 lat. W tym czasie zbudowaliśmy blisko 900-osobowy zespół ludzi z pasją, którzy dla naszych Klientów świadczą usługi m.in. z zakresu doradztwa, audytu, outsourcingu księgowego i kadrowo-płacowego, prawa oraz w sferze digital. Mamy swoje biura w kilku miastach w Polsce: Poznaniu, Warszawie, Katowicach, Wrocławiu, Toruniu, Rzeszowie i Krakowie.

Pracując z nami, możesz mieć realny wpływ na swoje otoczenie – angażować się w akcje charytatywne, dołączyć do zespołu eco-freaków lub wspierać fundacje czy domy dziecka, które mamy pod opieką.

Chętnie opowiemy więcej, a co ważniejsze chętnie dowiemy się więcej o Tobie, bo w GT nie jesteś wyłącznie Księgową, Kadrową, Doradcą czy Audytorem. Dla nas jesteś przede wszystkim Kasią, Anią, Grzegorzem i Jankiem. Jesteś sobą.

Dołącz do GT i przekonaj się, jacy jesteśmy.

Krwiodawstwo

Krwiodawstwo

Akcja społeczna organizowana z inicjatywy pracowników. Na placu przy biurze GT zorganizowany był punkt poboru krwi. Każdy chętny miał możliwość zasilenia banku. Akcja lokalna organizowana na wniosek pracowników.

Poland Bussines Run

Poland Bussines Run

Coroczny bieg charytatywny, w którym uczestniczą nasi pracownicy - 13 drużyn, 65 uczestników

Akademia Grant Thornton

Akademia Grant Thornton

Ponad 40 kursów wewnętrznych m.in. z zakresu RODO i cyberbezpieczeństwa, a także dedykowanych dla poszczególnych specjalizacji – skorzystało z nich ponad 170 naszych księgowych i 150 osób z kadr i płac.
Dbamy też o umiejętności językowe – pracownicy mają okazję do nauki angielskiego z lektorem lub poprzez aplikację eTutor.
Wspieramy zdobywanie uprawnień – zapewniamy dofinansowania i zniżki na kursy przygotowujące do zdobycia tytułu Biegłego Rewidenta.

Dzień Dziecka dla Dzieci Pracowników

Dzień Dziecka dla Dzieci Pracowników

Wspólne wyjścia pracowników z rodzinami na salę zabaw - rodzice mają okazję do chwili oddechu i integracji, a dzieci do spożytkowania nadmiarów energii.

Wsparcie domu dziecka w Lipnicy i Chotomowie

Wsparcie domu dziecka w Lipnicy i Chotomowie

Każdego roku wspieramy dwa zaprzyjaźnione domy dziecka. Organizujemy tzw. CSR day, podczas którego pracownicy mają możliwość licytacji ciast i innych przedmiotów przekazanych przez pracowników. Organizujemy też wspólne wyjścia z dziećmi i ich opiekunami.

Webinary społeczne

Webinary społeczne

Spotkania, które poruszają różne tematy społeczne, przełamywanie granic, depresja, zdrowie, rodzicielstwo i wiele innych powiązanych z potrzebami i pomysłami naszych pracowników. W towarzystwie specjalistów społeczność GT ma możliwość wspólnego radzenia sobie z codziennymi problemami.

Poznaj zespoły do których rekrutujemy

Audyt - icon

Audyt (10)

Księgowość i tax compliance - icon

Księgowość i tax compliance (6)

Kadry i płace - icon

Kadry i płace (7)

Administracja - icon

Administracja (2)

Transakcje kapitałowe i Kancelaria Prawna - icon

Transakcje kapitałowe i Kancelaria Prawna (2)

Doradztwo podatkowe - icon

Doradztwo podatkowe (8)

Due Diligence - icon

Due Diligence (4)

Fuzje i przejęcia (M&A) - icon

Fuzje i przejęcia (M&A) (2)

Corporate Finance - icon

Corporate Finance (0)

Ceny transferowe - icon

Ceny transferowe (2)

Doradztwo europejskie - icon

Doradztwo europejskie (0)

Business Consulting - icon

Business Consulting (0)

Edisonda - icon

Edisonda

Cyberbezpieczeństwo - icon

Cyberbezpieczeństwo

IT - icon

IT (2)

Najnowsze oferty pracy

Poszukujemy osoby, która wesprze  zespół prowadzący księgowość naszego klienta w codziennych zadaniach oraz będzie chciała rozwijać umiejętności w obszarze rachunkowości. Współpracując ze specjalistami poznasz podstawowe…
Szukamy ludzi, którzy lubią działać i chcą aktywnie współtworzyć nasz zespół. Praca w cenach transferowych obejmuje tematykę finansów i księgowości, modeli biznesowych oraz podatków. Pracując…
Katowice
Rekrutacja online
Audyt
Pracując jako Senior, będziesz uczestniczył(a) wspólnie z Menedżerem w planowaniu i realizacji projektów audytorskich spółek oraz Grup Kapitałowych - polskich i międzynarodowych. Rozwiniesz kompetencje zarządzania…

Bądź na bieżąco!

Newsletter Kariery

Subskrybuj specjalny newsletter, aby otrzymywać najnowsze informacje dotyczące możliwości rozwoju kariery w Grant Thornton!

Newsletter image
Nagrody/

Nagrody i wyróżnienia

3. miejsce w Rankingu Firm Doradztwa Podatkowego DGP w kategorii "Duże firmy" (edycja 2022)

Nagrody i wyróżnienia w konkursie Outsourcing Stars w kategorii Księgowość, Kadry, Płace (edycja 2021, 2022, 2023)

4. miejsce w rankingu najlepszych firm audytorskich „Rzeczpospolitej” i „Parkietu" (edycja 2023)