fbpx

Justyna Nykiel

Menedżer, Radca Prawny

Biografia

Justyna jest liderem zespołu bieżącego doradztwa korporacyjnego. Specjalizuje się w obsłudze prawnej podmiotów krajowych i zagranicznych w zakresie prawa gospodarczego, a także prawa cywilnego oraz prawa pracy. Bierze udział w projektach restrukturyzacyjnych, jak również fuzji  i przejęć oraz uczestniczy w projektach due diligence prawnego.

Radca prawny. Absolwentka prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Ukończyła podyplomowe studia prawa brytyjskiego i prawa Unii Europejskiej.

Autorka publikacji dotyczących zagadnień z zakresu prawa spółek handlowych w prasie fachowej. Zaangażowana w działanie specjalistycznego zespołu do spraw firm rodzinnych i współautorka książki „Przyszłość mojej firmy”.

W 2012 roku dołączyła do zespołu doradztwa prawnego Grant Thornton.

Ostatnie publikacje

Prawo holdingowe już wkrótce?

Niedawno zakończył się etap konsultacji społecznych projektu nowelizacji Kodeksu spółek handlowych. Projekt przewiduje wprowadzenie do polskiego systemu prawnego regulacji dotyczących prawa holdingowego. Obejmują one m.…

Nasi eksperci