Rok 2021 to rok dalszych zmagań rynku ze zmianami, które przedsiębiorcom przyniosła pandemia. Programy wsparciowe, zmiany w prawie, Tarcze i przede wszystkim ogłoszenie Polskiego Ładu zdominowały dyskusje w Waszych firmach. O których z nich rozmawialiście najczęściej?

Których słów i wyrażeń używano najczęściej w Waszych firmach?

Głosowanie trwało do 4 stycznia 2022 r. Oddano 493 głosy. Poniżej pięć zwycięskich wyrażeń:

  1. Polski Ład – 78%
  2. Tarcza antykryzysowa – 19%
  3. JPK_VAT – 13%
  4. Slim VAT – 9%
  5. Ryczałt – 6%

Wybieramy też KADROWE wyrażenie roku 2021. Zagłosuj!

Skorzystaj z naszych usług w zakresie: Outsourcing finansowo-księgowy
Dowiedz się więcej

Porozmawiajmy o Twoich wyzwaniach

Świadczymy usługi w zakresie Outsourcing finansowo-księgowy

Skontaktujemy się z Tobą w najbliższym dniu roboczym aby porozmawiać o Twoich potrzebach i dopasować do nich naszą ofertę.

Poproś o kontakt

Niniejsza publikacja została sporządzona z najwyższą starannością, jednak niektóre informacje zostały podane w formie skróconej. W związku z tym artykuły i komentarze zawarte w „Newsletterze” mają charakter poglądowy, a zawarte w nich informacje nie powinny zastąpić szczegółowej analizy zagadnienia. Wobec powyższego Grant Thornton nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty powstałe w wyniku czynności podjętych lub zaniechanych na podstawie niniejszej publikacji. Jeżeli są Państwo zainteresowani dokładniejszym omówieniem niektórych kwestii poruszonych w bieżącym numerze „Newslettera”, zachęcamy do kontaktu i nawiązania współpracy. Wszelkie uwagi i sugestie prosimy kierować na adres jacek.kowalczyk@pl.gt.com.

Usługi Grant Thornton z obszaru: Outsourcing finansowo-księgowy

Skorzystaj z wiedzy naszych ekspertów