fbpx

Treść artykułu

Audyt Potrzeb Cyfrowych pomoże określić gotowość firmy do niezbędnych działań technologicznych w obliczu zmian w gospodarce wywołanych epidemią koronawirusa.

Następstwa koronawirusa oraz kwarantanna wymusiły na biznesie duże zmiany.

Praca zdalna, spadek sprzedaży w tradycyjnych kanałach, konieczność wdrożenia narzędzi zarządzania kryzysowego to tylko niektóre z wyzwań z jakimi zmagają się firmy.

Brak długofalowej strategii i kompleksowych, dopasowanych rozwiązań cyfrowych spowoduje problemy w funkcjonowaniu wielu organizacji. Audyt Potrzeb Cyfrowych to doskonałe narzędzie służące diagnozie i wsparciu w tym trudnym procesie.

Zakres usługi:

Określenie najpilniejszych potrzeb i uformowanie strategii cyfrowej wymaga specjalistycznej, interdyscyplinarnej wiedzy oraz dobrego zrozumienia potrzeb klientów i pracowników firmy. Autorskie narzędzie do Audytu Potrzeb Cyfrowych stworzyliśmy na bazie 10 lat doświadczeń w usprawnianiu procesów w polskich i zagranicznych firmach.

W ramach audytu:

  • Ocenimy potencjał rozwoju w poszczególnych obszarach działania firmy przy zastosowaniu rozwiązań cyfrowych,
  • Określimy i zaproponujemy strategię cyfrową, uwzględniając obszary, w których cyfryzacja przyniosłaby realne oszczędności oraz korzyści dla pracowników i klientów w obliczu zmian w gospodarce.

Audyt Potrzeb Cyfrowych możemy zrealizować stacjonarnie lub w trybie pracy zdalnej.

Jakie firmy powinny skorzystać ze wsparcia?

W obecnych warunkach, kiedy duża część biznesów pracuje zdalnie – cyfryzacja nie jest już tylko przewagą konkurencyjną – stała się sposobem na utrzymanie relacji z klientami, optymalizację kosztów działalności i sprawne zarządzanie. Firmy, które nie wykorzystają tego potencjału już teraz, mogą odciąć sobie szansę utrzymania się na rynku.

Mimo kryzysu, działamy sprawnie. Zapraszamy do kontaktu.

Inne artykuły z kategorii: Koronawirus – usługi pomocowe Zobacz wszystkie

Najczęściej czytane