Grant Thornton z tytułem „Corporate Tax Firm of the Year”

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Grant Thornton po raz kolejny w ostatnim czasie został nagrodzony prestiżową międzynarodową nagrodą. Tym razem nasza firma zdobyła uznanie w konkursie Finance Monthly Tax Awards i otrzymała tytuł „Corporate Tax Firm of the Year, Poland”.

Konkurs ma na celu uhonorować podmioty, które zapewniają najwyższą jakość w bardzo zróżnicowanym i dynamicznym segmencie firm świadczących usługi podatkowe. Organizatorzy, chcąc uwzględnić bardzo szeroki zakres usług podatkowych, wyodrębnili specjalne kategorie konkursowe, tak aby móc nagrodzić firmy specjalizujące się w danym obszarze.

W celu wyłonienia zwycięzcy w każdej z kategorii, organizatorzy wyodrębnili szereg różnorodnych kryteriów. W wyniku głosowania Grant Thornton otrzymał tytuł „Corporate Tax Firm of the Year in Poland”.

Nagroda docenia firmy, które wyróżniały się w swoim obszarze działania w ciągu ostatnich 12 miesięcy, a także potrafiły dostosowywać własne usługi do potrzeb swoich klientów, mimo ciągłych zmian w otoczeniu gospodarczym i regulacyjnym.

Dziękujemy za to uznanie dla naszej pracy.

Szczegółowe informacje o konkursie i zwycięzcach dostępne są TUTAJ.

Skontaktuj się z nami