Z radością informujemy, że zespół Grant Thornton pełnił rolę wyłącznego doradcy finansowego i prawnego na rzecz właścicieli Atmoterm w procesie sprzedaży 100% akcji spółki na rzecz Everfield.

W ramach transakcji przeprowadziliśmy sprzedających i spółkę przez wszystkie etapy procesu transakcyjnego, obejmujące między innymi kontakt z potencjalnymi inwestorami, negocjacje ofert wstępnych i wsparcie w due diligence spółki, sporządzenie kompletu dokumentacji transakcyjnej oraz negocjacje aspektów finansowo-biznesowych i prawnych transakcji.

Atmoterm spółka technologiczna, wspierająca klientów w zarządzaniu danymi środowiskowymi oraz zrównoważonym rozwoju poprzez dostarczanie własnych rozwiązań i produktów IT oraz świadcząc usługi konsultingowe.

Everfield to międzynarodowa grupa informatyczna, która inwestuje w spółki z wyspecjalizowanym oprogramowaniem rozwiązującym operacyjne problemy przedsiębiorstw, zapewniając im wsparcie kapitałowe, pomoc w rozwoju oferty oraz możliwość międzynarodowej ekspansji.

Sprawdź także inne transakcje Grant Thornton.

 

Skorzystaj z naszych usług z zakresu: Fuzje i Przejęcia
Dowiedz się więcej