„Pieniądze nie grają i wszystko jest możliwe”. A jeśli nie? 

Na chwilę zapomnijmy o romantycznych historiach Grecji wygrywającej EURO 2004 czy Walii, która dostała się do półfinału Mistrzostw Europy we Francji. Jak wyglądałaby faza pucharowa turnieju, gdyby o wynikach decydowała wartość rynkowa piłkarzy (na podstawie szacunków z transfermarkt.pl), a nie ich aktualna forma, czy zgranie drużyny? Poniżej znajdziecie infografikę, która prezentuje poszczególne fazy Mistrzostw.

Zapraszamy do zabawy!

[AKTUALIZACJA] Prognoza rozgrywek po 1/8 finału:

A tak obstawialiśmy przed Mistrzostwami…

Autorka: Aleksandra Żaboklicka, Relacje Biznesowe

Porozmawiajmy o Twoich wyzwaniach

Świadczymy usługi w zakresie Gdyby na Mistrzostwach Europy 2020 grały finanse

Skontaktujmy się z Tobą w najbliższym dniu roboczym aby porozmawiać o Twoich potrzebach i dopasować do nich naszą ofertę.

Poproś o kontakt

Niniejsza publikacja została sporządzona z najwyższą starannością, jednak niektóre informacje zostały podane w formie skróconej. W związku z tym artykuły i komentarze zawarte w „Newsletterze” mają charakter poglądowy, a zawarte w nich informacje nie powinny zastąpić szczegółowej analizy zagadnienia. Wobec powyższego Grant Thornton nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty powstałe w wyniku czynności podjętych lub zaniechanych na podstawie niniejszej publikacji. Jeżeli są Państwo zainteresowani dokładniejszym omówieniem niektórych kwestii poruszonych w bieżącym numerze „Newslettera”, zachęcamy do kontaktu i nawiązania współpracy. Wszelkie uwagi i sugestie prosimy kierować na adres jacek.kowalczyk@pl.gt.com.