fbpx

Treść artykułu

 „Pieniądze nie grają i wszystko jest możliwe”. A jeśli nie? 

Na chwilę zapomnijmy o romantycznych historiach Grecji wygrywającej EURO 2004 czy Walii, która dostała się do półfinału Mistrzostw Europy we Francji. Jak wyglądałby rozpoczynający się turniej, gdyby o wynikach decydowała wartość rynkowa piłkarzy (na podstawie szacunków z transfermarkt.pl), a nie ich aktualna forma, czy zgranie drużyny? Poniżej znajdziecie infografikę, która prezentuje poszczególne fazy Mistrzostw. Spokojnie, reprezentacja Polski wyjdzie z grupy, ale co będzie dalej?

Zapraszamy do zabawy!

Autorka: Aleksandra Żaboklicka, Relacje Biznesowe

Niniejsza publikacja została sporządzona z najwyższą starannością, jednak niektóre informacje zostały podane w formie skróconej. W związku z tym artykuły i komentarze zawarte w „Newsletterze” mają charakter poglądowy, a zawarte w nich informacje nie powinny zastąpić szczegółowej analizy zagadnienia. Wobec powyższego Grant Thornton nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty powstałe w wyniku czynności podjętych lub zaniechanych na podstawie niniejszej publikacji. Jeżeli są Państwo zainteresowani dokładniejszym omówieniem niektórych kwestii poruszonych w bieżącym numerze „Newslettera”, zachęcamy do kontaktu i nawiązania współpracy. Wszelkie uwagi i sugestie prosimy kierować na adres jacek.kowalczyk@pl.gt.com.

Inne artykuły z kategorii: Raporty Zobacz wszystkie

Liczba aptek coraz niższa

Rok 2020 przyniósł kolejny silny znaczny spadek liczby aptek. Jest ich o rekordowe 828 mniej niż przed rokiem i 1,8 tys. mniej niż trzy lata temu.

Najczęściej czytane