fbpx

Treść artykułu

Specyfika pracy księgowego oraz kadrowego wymaga doskonałej organizacji i elastyczności względem zmieniających się przepisów. Problemy te są szczególnie bliskie pracownikom Departamentu Outsourcingu, którzy na co dzień troszczą się o wysokie standardy świadczenia usług księgowych i kadrowo-płacowych, a ich wiedza i umiejętności stanowią kluczowy czynnik wpływający na sukces i dynamiczny rozwój naszych Klientów.

Dzielimy się zatem kalendarzem pomocnym w codziennej organizacji pracy, dzięki któremu będziecie na bieżąco ze zmieniającymi się przepisami i ważnymi terminami.

Kalendarz księgowego na styczeń – warto wiedzieć

Dokonujesz dostaw towarów w systemie TAX FREE? Musisz mieć kasę rejestrującą online od 1 stycznia 2022 roku!

Szczegóły na stronie: Ostatnie dni na wymianę kas rejestrujących na kasy online – TAX FREE

Ważna data dla księgowych: 10.01.2022

Wpłata składek ZUS za grudzień 2021 r. - osoby fizyczne opłacające składki wyłącznie za siebie.

Zobacz prezentację

Szukasz wsparcia w zakresie księgowości?

Kalendarz kadrowego na styczeń – warto wiedzieć

Od nowego roku rodzice otrzymają 12 tys. zł na drugie i kolejne dziecko w wieku od 12. do 36. miesiąca życia, wypłacane po 1000 zł przez rok lub po 500 zł przez dwa lata.

Szczegóły na stronie: Nowe świadczenie dla rodziców od stycznia 2022 roku – Rodzinny Kapitał Opiekuńczy

Ważna data dla kadrowych: 1.01.2022

Ustalenie stanu zatrudnienia do celów tworzenia ZFŚS w 2022 r.

Zobacz prezentację

Szukasz wsparcia w zakresie kadr i płac?

Niniejsza publikacja została sporządzona z najwyższą starannością, jednak niektóre informacje zostały podane w formie skróconej. W związku z tym artykuły i komentarze zawarte w „Newsletterze” mają charakter poglądowy, a zawarte w nich informacje nie powinny zastąpić szczegółowej analizy zagadnienia. Wobec powyższego Grant Thornton nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty powstałe w wyniku czynności podjętych lub zaniechanych na podstawie niniejszej publikacji. Jeżeli są Państwo zainteresowani dokładniejszym omówieniem niektórych kwestii poruszonych w bieżącym numerze „Newslettera”, zachęcamy do kontaktu i nawiązania współpracy. Wszelkie uwagi i sugestie prosimy kierować na adres jacek.kowalczyk@pl.gt.com.

Inne artykuły z kategorii: Outsourcing finansowo-księgowy Zobacz wszystkie

Księgowe wyrażenie roku 2021

Rok 2021 to rok dalszych zmagań rynku ze zmianami, które przedsiębiorcom przyniosła pandemia. Programy wsparciowe, zmiany w prawie, Tarcze i przede wszystkim ogłoszenie Polskiego Ładu zdominowały dyskusje w Waszych firmach. O których z nich rozmawialiście…

Usługi Grant Thornton z obszaru: Outsourcing finansowo-księgowy

Skorzystaj z wiedzy naszych ekspertów

Najczęściej czytane