fbpx

Treść artykułu

Z przyjemnością prezentujemy kolejną edycję „Purpurowego Informatora”, czyli cyklu analiz, w którym omawiamy ważne dla przedsiębiorców kwestie prawne, księgowe i kadrowe.

JPK_VAT z deklaracją,  przesunięte z 1 kwietnia na 1 lipca 2020 roku

Tym razem tematem naszej publikacji jest wejście w życie nowego JPK_VAT z deklaracją, które zostało przesunięte z 1 kwietnia na 1 lipca 2020 roku także w przypadku dużych podmiotów. Wiąże się ono z szeregiem wątpliwości i pytań ze strony podatników, dlatego przygotowaliśmy dla Państwa swoiste kompendium wiedzy dotyczące tego tematu.

Życzymy owocnej lektury i pozostajemy do dyspozycji.

AUTOR: Joanna Parobczak, Specjalista ds. Księgowości, Outsourcing finansowo-księgowy

Zobacz prezentację

Sprawdź Outsourcing finansowo-księgowy Grant Thornton

Skontaktuj się

Niniejsza publikacja została sporządzona z najwyższą starannością, jednak niektóre informacje zostały podane w formie skróconej. W związku z tym artykuły i komentarze zawarte w „Newsletterze” mają charakter poglądowy, a zawarte w nich informacje nie powinny zastąpić szczegółowej analizy zagadnienia. Wobec powyższego Grant Thornton nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty powstałe w wyniku czynności podjętych lub zaniechanych na podstawie niniejszej publikacji. Jeżeli są Państwo zainteresowani dokładniejszym omówieniem niektórych kwestii poruszonych w bieżącym numerze „Newslettera”, zachęcamy do kontaktu i nawiązania współpracy. Wszelkie uwagi i sugestie prosimy kierować na adres jacek.kowalczyk@pl.gt.com.

Inne artykuły z kategorii: Outsourcing finansowo-księgowy Zobacz wszystkie

Księgowe wyrażenie roku 2020

Rok 2020 obfitował w wydarzenia, które podczas ubiegłorocznego rankingu w głowie by nam się nie mieściły. Gdyby w grudniu 2019 roku ktoś zaprezentował nam poniższą listę, trudno byłoby nam pojąć co szykuje nam rok 2020.…

Usługi Grant Thornton z obszaru: Outsourcing finansowo-księgowy

Skorzystaj z wiedzy naszych ekspertów

Najczęściej czytane