fbpx

GrantThornton

Treść artykułu

Jesteś przedsiębiorcą. Stworzyłeś firmę, z której jesteś dumny, odnosisz sukcesy, biznes się rozwija. Chciałbyś, żeby przedsiębiorstwo umacniało swoją pozycję na rynku, a jego wartość rosła.

Co zrobić, aby zapewnić firmie trwałość na pokolenia? Jak zapewnić jej długofalowe bezpieczeństwo? Jak przygotować dzieci lub innych następców do przejęcia biznesu? Jak przygotować firmę do sukcesji i jak bezpiecznie oddać jej stery nowemu liderowi?

Pomyśl o tym już dziś.

Nie odkładaj ważnych decyzji na później. Czas, który możesz poświęcić na przygotowanie swojego biznesu na zmiany, jest ograniczony. Działaj więc tak, abyś mógł odejść w każdej chwili z poczuciem dobrze spełnionego obowiązku.

W imieniu ekspertów Grant Thornton oddaję w Państwa ręce książkę „Przyszłość Twojej firmy”, która, mam nadzieję, stanie się inspiracją w zakresie tworzenia wizji przyszłości Państwa firmy. Przyszłości wykraczającej poza jedno pokolenie.

Dla Państwa wygody książka dostępna jest w 3 formatach:

1. PDF (format dedykowany na smartfony/ tablety/ laptopy/ komputery)

2. ePUB oraz mobi (formaty ebooków, dedykowane głównie na e-czytniki, ale również na smartfony/ tablety/ laptopy/ komputery)

W przypadku zainteresowania otrzymaniem książki „Przyszłość Twojej firmy”, proszę o wypełnienie poniższego formularza:

Książka "Przyszłość Twojej firmy"

Grant Thornton zastrzega sobie możliwość weryfikacji danych podanych w formularzu.

Niniejsza publikacja została sporządzona z najwyższą starannością, jednak niektóre informacje zostały podane w formie skróconej. W związku z tym artykuły i komentarze zawarte w „Newsletterze” mają charakter poglądowy, a zawarte w nich informacje nie powinny zastąpić szczegółowej analizy zagadnienia. Wobec powyższego Grant Thornton nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty powstałe w wyniku czynności podjętych lub zaniechanych na podstawie niniejszej publikacji. Jeżeli są Państwo zainteresowani dokładniejszym omówieniem niektórych kwestii poruszonych w bieżącym numerze „Newslettera”, zachęcamy do kontaktu i nawiązania współpracy. Wszelkie uwagi i sugestie prosimy kierować na adres jacek.kowalczyk@pl.gt.com.

Inne artykuły z kategorii: Firmy rodzinne Zobacz wszystkie

Polacy o firmach rodzinnych

Fundacja Firmy Rodzinne opublikowała kolejną, piątą edycję badania o tym, co Polacy sądzą o firmach rodzinnych. Tegoroczny raport nosi tytuł „Biznes nie tylko dla pieniędzy” i pokazuje, że Polacy pracując w firmie cenią sobie już…

Przedsiębiorcy rodzinni zdobyli zaufanie Polaków

Ponad połowa Polaków deklaruje wysokie lub bardzo wysokie zaufanie do właścicieli firm rodzinnych – tak wynika z opublikowanego 16 października raportu „Polacy o firmach rodzinnych” przygotowanego przez Fundację Firmy Rodzinne pod patronatem Grant Thornton.

Najczęściej czytane