fbpx

Treść artykułu

Przełom roku oznacza ważne zmiany dla spółek giełdowych i innych jednostek zainteresowania publicznego. Zmieniają się zasady wyboru audytorów i współpracy z nimi. 

Jak przygotować się do tych zmian?

RAPORT | Nowa ustawa o biegłych rewidentach

(.pdf, Rozmiar: 3,66 MB)

Ponadto, przygotowaliśmy dla Państwa wzorce dokumentacji wyboru audytora:

Wzorce dokumentacji wyboru audytora

Sprawdź Audyt Grant Thornton

Niniejsza publikacja została sporządzona z najwyższą starannością, jednak niektóre informacje zostały podane w formie skróconej. W związku z tym artykuły i komentarze zawarte w „Newsletterze” mają charakter poglądowy, a zawarte w nich informacje nie powinny zastąpić szczegółowej analizy zagadnienia. Wobec powyższego Grant Thornton nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty powstałe w wyniku czynności podjętych lub zaniechanych na podstawie niniejszej publikacji. Jeżeli są Państwo zainteresowani dokładniejszym omówieniem niektórych kwestii poruszonych w bieżącym numerze „Newslettera”, zachęcamy do kontaktu i nawiązania współpracy. Wszelkie uwagi i sugestie prosimy kierować na adres jacek.kowalczyk@pl.gt.com.

Inne artykuły z kategorii: Audyt Zobacz wszystkie

Rozliczenie przejścia z metody praw własności na konsolidację pełną

Podmioty sporządzające skonsolidowane sprawozdanie finansowe często spotykają się z utrudnieniami związanymi z rozliczeniem księgowym nabytej inwestycji (udziałów), w której nastąpiło zwiększenie poziomu  kontroli  i konieczna  jest zmiana metody dotychczasowego rozliczenia. Jak zatem powinno się postąpić,…

Najczęściej czytane