W dniach 6-8 czerwca w Warszawie odbędzie się druga edycja spotkania „Biznes versus Fiskus, Finanse i Podatki”. Jednym z Partnerów tego wydarzenia jest firma Grant Thornton.

Ogólnopolskie Forum Podatkowo-Finansowe Biznes versus Fiskus – Finanse i Podatki to kompleksowe spotkanie przedstawicieli biznesu i praktyki (CFO, CEO, prezesi spółek produkcyjnych i usługowych), administracji rządowej, branży doradczej (consulting prawny, finansowy i podatkowy), instytucji finansowych oraz środowiska akademickiego.

Tematem przewodnim tegorocznej edycji Forum będą odpowiedzi na pytania dotyczące efektywnego i bezpiecznego planowania podatkowego w latach 2017-2018 oraz praktyczne wskazówki w najbardziej newralgicznych obszarach prawa podatkowego i finansów. 7 czerwca o godzinie 12.00 prelekcję podczas tego wydarzenia wygłosi Małgorzata Samborska – Senior Menedżer i Doradca Podatkowy w firmie Grant Thornton. Tematem prelekcji będzie podatek u źródła w transakcjach transgranicznych i problemy praktyczne z nim związane.

Więcej informacji o wydarzeniu można znaleźć na dedykowanej mu stronie internetowej.