21 czerwca w Poznaniu odbędzie się spotkanie podsumowujące półtora roku obowiązywania Prawa restrukturyzacyjnego. Wśród zaproszonych ekspertów znalazł się Anatol Skitek, senior menedżer w Grant Thornton. Nasza firma została też Partnerem tego wydarzenia.

Celem konferencji RESTRUKTURYZACJA NAPRAWCZA – WYZWANIE DLA DORADCÓW jest spojrzenie na biznes restrukturyzacyjny „od kuchni”, prezentacja najnowszych i skutecznych rozwiązań, dyskusja nad wybranymi narzędziami restrukturyzacyjnymi. Spotkanie służy również promocji działań restrukturyzacyjnych i edukacji przedsiębiorców co do możliwości i warunków ich wykorzystania. Szerokie grono prelegentów – praktyków i twórców Prawa restrukturyzacyjnego wśród których znalazł się Anatol Skitek, senior menedżer w Grant Thornton, podczas spotkania omówi biznesowe i prawne aspekty doradztwa restrukturyzacyjnego. W programie m.in.:

  • Czy doradztwo restrukturyzacyjne jest opłacalnym biznesem?
  • Aktualne trendy na rynku doradztwa restrukturyzacyjnego /dyskusja panelowa/
  • Praktyka restrukturyzacji na przykładzie 4 postępowań. Czy funkcjonują prawidłowo?
  • Plan restrukturyzacyjny
  • Sprzedaż przedsiębiorstwa jako narzędzie restrukturyzacyjne (pre-pack, sanacja, upadłość)

Więcej informacji na temat konferencji oraz szczegółowy program znajduje się na stronie: www.akademiarestrukturyzacji.pl

Akademia Restrukturyzacji – wspólna inicjatywa firmy Zimmerman Filipiak Restrukturyzacja S.A. oraz Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu. Do jej najważniejszych zadań należą: propagowanie wiedzy na temat ustawy Prawo restrukturyzacyjne, opracowywanie i promowanie najlepszych praktyk restrukturyzacyjnych, integracja szeroko rozumianej branży, zachęcanie do dyskusji na temat perspektyw stojących przed wszystkimi uczestnikami rynku restrukturyzacyjnego.

W ramach działalności Akademii Restrukturyzacji planowanych m.in. jest szereg wydarzeń takich jak konferencje, szkolenia, warsztaty, a także współpraca z innymi podmiotami działającymi na rynku restrukturyzacji.