fbpx

Treść artykułu

Dobry przywódca sprawia, że jego zespół może przenosić góry. Zły bywa powodem, dla którego fachowcy odchodzą z pracy. W trudnych czasach przywództwo przechodzi prawdziwą próbę ognia. Obecny świat stawia przed liderami wyzwania nie do pozazdroszczenia. Jak wyjść zwycięsko z tego trudnego sprawdzianu?

Z przyjemnością prezentujemy czwartą edycję „Purpurowego Informatora” z serii „Mistrzowskie zespoły wykute w czasach pandemii” – cyklu analiz, w którym omawiamy istotne i aktualne zagadnienia dla przedsiębiorców. „Kryzysowy lider” to kompendium wiedzy wypełnione praktycznymi informacjami na temat cech i umiejętności, jakie powinni posiadać przywódcy liczący na sukces w czasach spowolnienia gospodarczego i pandemii, ale nie tylko.

Sprawdź Rekrutacja menedżerów i specjalistów Grant Thornton

Czytaj w Purpurowym Informatorze „Kryzysowy Lider”:

Zobacz prezentację

Niniejsza publikacja została sporządzona z najwyższą starannością, jednak niektóre informacje zostały podane w formie skróconej. W związku z tym artykuły i komentarze zawarte w „Newsletterze” mają charakter poglądowy, a zawarte w nich informacje nie powinny zastąpić szczegółowej analizy zagadnienia. Wobec powyższego Grant Thornton nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty powstałe w wyniku czynności podjętych lub zaniechanych na podstawie niniejszej publikacji. Jeżeli są Państwo zainteresowani dokładniejszym omówieniem niektórych kwestii poruszonych w bieżącym numerze „Newslettera”, zachęcamy do kontaktu i nawiązania współpracy. Wszelkie uwagi i sugestie prosimy kierować na adres jacek.kowalczyk@pl.gt.com.

Inne artykuły z kategorii: Raporty Zobacz wszystkie

Rynek pracy znowu na plusie

W marcu 2021 roku pracodawcy w Polsce opublikowali w sieci 277 tys. nowych ofert pracy. To najwięcej od stycznia 2020 roku i aż o 19 proc. więcej niż przed rokiem.

Najczęściej czytane