Rozpoczynamy nowy cykl bezpłatnych śniadań biznesowych „O podatkach przy Chłodnej”, podczas których eksperci Grant Thornton zaprezentują konkretne rozwiązania dotyczące najbardziej aktualnych zagadnień podatkowych. Pierwsze spotkanie cyklu dotyczyć będzie odwrotnego obciążenia w budownictwie – zapraszamy już 19 lipca do naszego biura przy Chłodnej 52 w Warszawie.

Podczas śniadania podatkowego omówimy praktyczne problemy branży budowlanej związane z odwrotnym obciążeniem podwykonawców –  zmianą, która od 1 stycznia 2017 r. znacznie pogorszyła płynności finansową wielu firm. Na spotkaniu dowiesz się m.in.:

  • Co podlega odwrotnemu obciążeniu.
  • Kogo kontrolują urzędy.
  • Które interpretacje dają ochronę, a które nie.
  • Jak poprawić płynność.

Od strony merytorycznej spotkanie poprowadzi Arkadiusz Łagowski, Doradca podatkowy, wiceprzewodniczący Grupy VAT Rady Podatkowej Konfederacji Lewiatan.

Termin: 19 lipca, godz. 9.30-11.30, Chłodna 52, biuro Grant Thornton (I piętro),  Warszawa

Zapisy: Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Prosimy o potwierdzenie przybycia do dnia 14 lipca. Liczba miejsc ograniczona. E-mail: Lukasz.Kempa@pl.gt.com Tel: 693 141 146 *Spotkanie skierowane jest do przedsiębiorców z branży budowlanej, którzy na co dzień spotykają się z problemami, które będą przedmiotem naszej dyskusji.

Idea „O podatkach przy Chłodnej” Jest to nowy cykl bezpłatnych śniadań podatkowych, podczas których eksperci Grant Thornton będą prezentować najbardziej aktualne zagadnienia podatkowe. Podczas każdego spotkania uczestnicy otrzymają przykłady konkretnych rozwiązań i będą mogli wymienić się swoimi doświadczeniami.

Zmiany w VAT zaszkodzą budownictwu

(.pdf, Rozmiar: 398,25 KB)