Serdecznie zapraszamy na szkolenie dotyczące nadchodzących zmian w podatkach, które odbędzie się 7 grudnia w Warszawie. Organizatorami wydarzenia są BPCC i Grant Thornton.

Jakie zmiany w podatkach czekają przedsiębiorców od nowego roku? Co trzeba wiedzieć, żeby dobrze przygotować się do zmian? Czy zmiany oznaczają więcej obowiązków i biurokracji? Na te i inne pytania podczas szkolenia odpowie Małgorzata Samborska, doradca podatkowy w Grant Thornton.

Dla kogo jest to szkolenie?

Szkolenie przeznaczone dla dyrektorów finansowych, osób odpowiedzialnych za podatki w firmie, księgowych, którzy na co dzień zmagają się z wypełnieniem obowiązków względem Fiskusa.

Data i miejsce:

7 grudnia, godz. 9.30

Siedziba BPCC, ul. Zielna 37, 00-108 Warszawa

Zapisy:

Rejestracja na szkolenie możliwa jest TUTAJ. Zapraszamy!

 

iniejsza publikacja została sporządzona z najwyższą starannością, jednak niektóre informacje zostały podane w formie skróconej. W związku z tym artykuły i komentarze zawarte w „Newsletterze” mają charakter poglądowy, a zawarte w nich informacje nie powinny zastąpić szczegółowej analizy zagadnienia. Wobec powyższego Grant Thornton nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty powstałe w wyniku czynności podjętych lub zaniechanych na podstawie niniejszej publikacji. Jeżeli są Państwo zainteresowani dokładniejszym omówieniem niektórych kwestii poruszonych w bieżącym numerze „Newslettera”, zachęcamy do kontaktu i nawiązania współpracy. Wszelkie uwagi i sugestie prosimy kierować na adres jacek.kowalczyk@pl.gt.com
Audyt – Podatki – Outsourcing – Konsulting
Member of Grant Thornton International Ltd