Grant Thornton przynajmniej do czerwca 2024 roku będzie pełnił rolę sponsora premium sekcji amp futbol Warty Poznań, czyli zespołu złożonego z piłkarzy po amputacjach lub z niedowładem kończyn. Nasze logo wraz z charakterystyczną wstęgą Möbiusa zdobić będzie przednią część koszulek meczowych drużyny.

To pierwsza umowa sponsoringowa naszej firmy w polskiej piłce nożnej. Ze współpracą związanych jest szereg wspólnych działań promocyjnych za pośrednictwem sekcji amp i pierwszej drużyny seniorów, na co dzień grającej w Ekstraklasie. Wybór „Zielonych” do naszej premierowej współpracy w sporcie nie był przypadkowy. Warta Poznań w swojej strategii i bieżącej działalności wyróżnia się wieloma cechami, które są nam bliskie: sportową i biznesową efektywnością, dbałością o zrównoważony rozwój i odpowiedzialnością za otoczenie i środowisko.

Tomasz Wróblewski

Partner Zarządzający Grant Thornton

Jesteśmy firmą o poznańskim rodowodzie. Od 1993 roku wspieramy przedsiębiorców z regionu, Polski i zagranicy w osiąganiu ich ambicji biznesowych. Gdy rok temu pierwszy raz pomyśleliśmy o sponsoringu sportowym, Warta Poznań nasunęła nam się na myśl jako oczywisty wybór – mówi Partner Zarządzający Grant Thornton, Tomasz Wróblewski i dodaje: - Nietuzinkowa, gospodarna, osiągająca świetne wyniki sportowe mimo przeciwnościom, przebojowa, a nade wszystko odpowiedzialna. Za swoich ludzi, za otoczenie, za zrównoważony rozwój. Tak jak i my, najstarszy klub piłkarski w Poznaniu wychodzi poza standardowe ramy i utarte ścieżki. Bycie sponsorem zespołu amp futbolu i współobecność marki Grant Thornton wraz marką Warty Poznań to dla nas duża nobilitacja. Dziękujemy za zaufanie.

Sekcja amp futbolu w Warcie Poznań istnieje od blisko 4 lat. Zespół, którego największą gwiazdą jest reprezentant Polski i zdobywca Nagrody Puskasa FIFA, Marcin Oleksy, awansował w tym sezonie do najlepszej czwórki w Ekstraklasie. Ma więc zagwarantowane miejsce na podium mistrzostw Polski i pierwsze medale w swojej historii. Jakiego koloru? Dowiemy się tego jesienią, gdy zakończy się sezon.

Warto Poznań, dziękujemy za przyjęcie nas do Zielonej Rodziny!