Ożywienie gospodarcze to najlepszy moment na intensywny rozwój przedsiębiorstw. 17 września w Toruniu eksperci Grant Thornton opowiedzą o tym, jakie działania należy podjąć aby firma rosła. Jak w pełni wykorzystać drzemiący w niej potencjał? Przedsiębiorcy dowiedzą się między innymi jak tworzyć środowisko sprzyjające innowacyjności, z jakich źródeł można sfinansować wzrost oraz jakie formy prowadzenia działalności są najbardziej efektywne i najbezpieczniejsze podatkowo.

Spotkanie organizowane jest przez Grant Thornton we współpracy z Bankiem Spółdzielczym w Toruniu oraz firmą Dorfin Sp. z o.o. O tym jak tworzyć środowisko sprzyjające innowacji opowie Tomasz Wróblewski, Partner Zarządzający Grant Thornton. Przemysław Hewelt, Senior Menedżer Grant Thornton podczas spotkania omówi tematy związane z metodami oraz źródłami pozyskania kapitału potrzebnego do sfinansowania przedsięwzięć rozwojowych. Przedsiębiorcy dowiedzą się również jak dokonać wyboru optymalnego rozwiązania.

O nowych zasadach finansowania firm ze środków unijnych, które są jednym ze źródeł pozyskiwania kapitału, opowiedzą szerzej Szymon Wróblewski, Partner Grant Thorton, Vice Prezes Dorfin sp. z o.o. oraz Agnieszka Wykrzykowska, Kierownik Zespołu Dorfin sp. z o.o.. Eksperci opowiedzą o tym, jak skutecznie ubiegać się o dofinansowanie. Uczestnicy dowiedzą się jakie projekty i branże mają największe szanse na otrzymanie dofinansowania. Niekiedy to forma prawna prowadzonej działalności stanowi barierę dla rozwoju przedsiębiorstwa. Dariusz Bednarski, Partner Zarządzający Grant Thornton, wyjaśni dlaczego tak się dzieję, a także zaprezentuje korzyści związane z poszczególnymi formami prowadzenia działalności. Ekspert omówi też sposoby na optymalizację obciążeń podatkowych, a także przedstawi skalę korzyści finansowych związanych z wdrożeniem rozwiązań optymalizacyjnych. Spotkanie odbędzie się:

  • 17 września 2014 roku, w godzinach 10.00-14.00 w budynku Business Link w Toruniu, ul. Władysława Łokietka 5

Udział w spotkaniu dla uczestników jest bezpłatny. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniu. Przybycie można potwierdzić do 10 września wysyłając zgłoszenie na e-mail: monika.fusiara@bstorun.pl