fbpx

Treść artykułu

Jaki powinien być regulamin wynagradzania zabezpieczający interesy pracowników i pracodawców? Jak wartościować stanowiska pracy i dlaczego warto to robić?

W pierwszej części informatora przyjrzeliśmy się temu, jakie nowe obowiązki za około dwa lata będą ciążyły na pracodawcach w związku z unijnymi regulacjami w zakresie jawności wynagrodzeń, ponadto temu, jakie są aktualne trendy w systemach wynagradzania pracowników oraz założenia koncepcji holistycznego podejścia do polityki płacowej Total Rewards.

Sprawdź Outsourcing kadr i płac Grant Thornton

O czym jeszcze dowiesz się z najnowszego opracowania?

1. Jakie są zasady konstruowania regulaminu wynagradzania, który służy zarówno interesom pracowników, jak i pracodawców?
2. Jak w praktyce dokonać procesu wartościowania stanowisk pracy?
3. Dlaczego pracodawcy powinni poświęcić czas na zbudowanie antydyskryminacyjnej siatki płac?

Zapraszamy do lektury:

Zobacz prezentację

Niniejsza publikacja została sporządzona z najwyższą starannością, jednak niektóre informacje zostały podane w formie skróconej. W związku z tym artykuły i komentarze zawarte w „Newsletterze” mają charakter poglądowy, a zawarte w nich informacje nie powinny zastąpić szczegółowej analizy zagadnienia. Wobec powyższego Grant Thornton nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty powstałe w wyniku czynności podjętych lub zaniechanych na podstawie niniejszej publikacji. Jeżeli są Państwo zainteresowani dokładniejszym omówieniem niektórych kwestii poruszonych w bieżącym numerze „Newslettera”, zachęcamy do kontaktu i nawiązania współpracy. Wszelkie uwagi i sugestie prosimy kierować na adres jacek.kowalczyk@pl.gt.com.

Inne artykuły z kategorii: Purpurowy Informator Zobacz wszystkie

Najczęściej czytane