fbpx

Z przyjemnością prezentujemy kolejną odsłonę „Purpurowego Informatora” – cyklu analiz, w którym omawiamy istotne i aktualne zagadnienia dla przedsiębiorców. W bieżącym wydaniu skoncentrowaliśmy się na zmianach wprowadzonych do porządku prawnego w Polsce od 1 stycznia 2022 roku za sprawą wejścia w życie tzw. Polskiego Ładu.

Nie sposób oczywiście – nawet w pigułce informacyjnej – omówić wszystkich zmian w przepisach, stąd wybraliśmy naszym zdaniem najważniejsze ze względu gł. na zasięg oddziaływania. Nie dotknęliśmy na przykład tematu większości wprowadzonych ulg, którym poświęcimy odrębny informator.

Swoją wiedzą i doświadczeniem dzielą się zarówno eksperci ds. księgowości, jak i doradcy podatkowi Grant Thornton. Całość zamyka komentarz Doroty Kosińskiej, która na co dzień czuwa nad realizacją kontraktów outsourcingowych z zakresu księgowości, zarządzając pracą podległych jej zespołów.

Życzymy owocnej lektury!

Zmiany finansowo-księgowe w 2022

Przegląd wybranych zmian w przepisach finansowo-księgowych na rok 2022

Pobierz informator

Porozmawiajmy o Twoich wyzwaniach

Świadczymy usługi w zakresie Outsourcing finansowo-księgowy

Skontaktujmy się z Tobą w najbliższym dniu roboczym aby porozmawiać o Twoich potrzebach i dopasować do nich naszą ofertę.

Poproś o kontakt

Niniejsza publikacja została sporządzona z najwyższą starannością, jednak niektóre informacje zostały podane w formie skróconej. W związku z tym artykuły i komentarze zawarte w „Newsletterze” mają charakter poglądowy, a zawarte w nich informacje nie powinny zastąpić szczegółowej analizy zagadnienia. Wobec powyższego Grant Thornton nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty powstałe w wyniku czynności podjętych lub zaniechanych na podstawie niniejszej publikacji. Jeżeli są Państwo zainteresowani dokładniejszym omówieniem niektórych kwestii poruszonych w bieżącym numerze „Newslettera”, zachęcamy do kontaktu i nawiązania współpracy. Wszelkie uwagi i sugestie prosimy kierować na adres jacek.kowalczyk@pl.gt.com.