fbpx

Dobrochna Ciosek

Menedżer

Biografia

Dobrochna specjalizuje się w doradztwie biznesowym o charakterze strategicznym i operacyjnym. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w branży konsultingowej. Jest ekspertem w dziedzinie zarządzania projektami oraz doradztwa biznesowego. Doradza klientom w rozwoju potencjału projektowego ich organizacji, diagnozuje i doskonali kompetencje zespołów projektowych oraz tworzy środowiska skutecznego zarządzania projektami w oparciu o uznane metodyki.

Prowadzi warsztaty i treningi, szkoli w zakresie umiejętności menedżerskich. Obszarem jej specjalizacji trenerskiej jest zarządzanie projektami. Odpowiada za dobór kadry trenerskiej o odpowiednich kompetencjach do potrzeb realizowanych projektów szkoleniowo-rozwojowych dla Klientów.

Projektuje i prowadzi procesy Executive search, skutecznie doradzając w wyborze właściwych kandydatów na wysokie stanowiska zarządzające.

Zarządzała złożonymi projektami innowacyjnymi, doradczo-szkoleniowymi, wdrażając nowe rozwiązania organizacyjne oraz budując kulturę innowacyjności w organizacjach.

Ukończyła certyfikowane kursy i szkolenia: Certified Associate in Project Management (CAPM)®, PRINCE2™ – PRojects IN Controlled Environments – PRINCE2™ Foundation Examination, Certified Project Management Associate IPMA Level D i C®, Train the Trainers International Project Management Association Polska. W 2017 roku dołączyła do zespołu konsultingu Grant Thornton.

Ostatnie publikacje

Nasi eksperci