fbpx

GrantThornton

Dobrochna Ciosek

Senior Menedżer

Biografia

Dobrochna specjalizuje się w doradztwie biznesowym o charakterze strategicznym i operacyjnym. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w branży konsultingowej. Jest ekspertem w dziedzinie zarządzania projektami oraz doradztwa biznesowego. Doradza klientom w rozwoju potencjału projektowego ich organizacji, diagnozuje i doskonali kompetencje zespołów projektowych oraz tworzy środowiska skutecznego zarządzania projektami w oparciu o uznane metodyki.

Projektuje i prowadzi procesy Executive search, skutecznie doradzając w wyborze właściwych kandydatów na wysokie stanowiska zarządzające. Szkoli w zakresie umiejętności menedżerskich, prowadzi warsztaty i treningi.

Zarządzała złożonymi projektami innowacyjnymi, doradczo-szkoleniowymi, wdrażając nowe rozwiązania organizacyjne oraz budując kulturę innowacyjności w organizacjach.

Ukończyła certyfikowane kursy i szkolenia: Certified Associate in Project Management (CAPM)®, PRINCE2™ – PRojects IN Controlled Environments – PRINCE2™ Foundation Examination, Certified Project Management Associate IPMA Level D i C®, Train the Trainers International Project Management Association Polska. W 2017 roku dołączyła do zespołu business consulting Grant Thornton.

Ostatnie publikacje

Gruby portfel – pojęcie względne

Wszyscy chcielibyśmy mieć jak najgrubszy portfel. Najgrubszy jednak nie zawsze znaczy najbardziej wartościowy. Każda organizacja jest ograniczona dostępem do zasobów i może realizować tylko niektóre,…

Nasi eksperci