fbpx

GrantThornton

Wszystkie procesy rekrutacyjne prowadzimy obecnie online!

Konsultantka/Konsultant - Ceny Transferowe

Warszawa Rekrutacja online

Twój zakres obowiązków:

Szukamy ludzi, którzy lubią działać i chcą aktywnie współtworzyć nasz zespół Cen Transferowych.

  • weryfikacja obowiązków dokumentacyjnych dla transakcji zawieranych pomiędzy podmiotami powiązanymi
  • aktualizacja lokalnej i grupowej dokumentacji cen transferowych
  • przygotowywanie benchmarków dla dokumentowanych transakcji (możliwe wsparcie merytoryczne innych członków zespołu)
  • udział w projektach doradczych, w tym przy opracowywaniu i wdrażaniu polityki cen transferowych
  • bieżący kontakt z Klientem w ramach realizowanych projektów przy aktywnym wsparciu Menedżera
  • monitorowanie bieżących zmian w prawie podatkowym w odniesieniu do cen transferowych
  • udział w innych projektach rozwojowych (m.in. opracowywanie nowych narządzi i standardów)

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie ekonomiczne
  • doświadczenie w co najmniej jednym z następujących obszarów: księgowość, kontroling, ceny transferowe, podatki
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • wysokie umiejętności analityczne
  • proaktywność w działaniu i kreatywne podejście do rozwiązywania problemów
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel
  • rozwinięte umiejętności interpersonalne - współpraca z klientami i zespołem

Nasza oferta:

  • realizacja ciekawych projektów dla podmiotów z wielu branż, w tym znanych marek
  • współpraca z klientami zagranicznymi, a także podmiotami z sieci Grant Thornton
  • częsty kontakt z językiem angielskim
  • praca dla organizacji, która docenia wkład Pracowników, a Twoje zdanie ma znaczenie
  • współpraca w ramach kilkunastoosobowego zespołu cen transferowych, zawsze gotowego do udzielenia wsparcia
  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę wraz z prywatną opieką medyczną oraz pakietem benefitów - m.in. Multisport, bilety do kina, bony na zakupy)
  • przyjazna atmosfera
  • bezpieczne i elastyczne warunki pracy - możliwość pracy hybrydowej lub w biurze przy zachowaniu środków ostrożności i uwzględnieniu aktualnej sytuacji epidemicznej

Wyślij nam swoje CV korzystając z linku aplikacyjnego.

Jeśli Twój profil nas zainteresuje, zaprosimy Cię na spotkanie w jednym z naszych biur lub umówimy się z Tobą na rozmowę telefoniczną.

Warszawa