fbpx

GrantThornton

Wszystkie procesy rekrutacyjne prowadzimy obecnie online!

Stażystka/Stażysta ds. kadr i płac

Poznań Rekrutacja online

Twój zakres obowiązków:

Będziesz wspomagał(a) zespół, który prowadzi kadry i płace, w bieżących zadaniach z obu obszarów. Będziesz odpowiedzialny(a) między innymi za wspieranie w zarządzaniu dokumentacją pracowniczą, przeprowadzanie analiz i sporządzanie raportów oraz wiele innych.

Nasze oczekiwania:

  • status studenta (studia dzienne lub zaoczne), preferowane kierunki ekonomiczne
  • znajomość zagadnień związanych z obszarem kadrowo-płacowym lub księgowym (mile widziane)
  • dobra organizacja pracy
  • samodzielność, odpowiedzialność i zaangażowanie
  • komunikatywność - praca w zespole oraz z klientem wewnętrznym

Nasza oferta:

  • bez względu na stanowisko – Stażysta, Asystent czy Ekspert, który zarządza zespołem – gwarantujemy szacunek, uśmiech oraz chęć dzielenia się wiedzą
  • kultura oparta o zaufanie, współpracę, różnorodność i wzajemne wsparcie – nie jesteśmy sztywną korporacją
  • płatny staż, w wymiarze około 25-30 godz. w tygodniu (umowa zlecenie)
  • możliwość ogromnego rozwoju kompetencji interpersonalnych
  • komfortowe miejsce pracy (Malta Office Park, ul. Baraniaka 88E)
  • jasno określona ścieżka kariery
  • przyjazna atmosfera pracy we wspierającym się, dynamicznym i pełnym dobrej energii zespole
  • możliwość udziału w wewnątrzfirmowych konkurach (np. #aGTywni, Pracownik Roku) i akcjach integracyjnych (np. Przystanek Relaks, Spotkanie Roczne)
  • realny wpływ na otoczenie – możliwość zaangażowania  się w akcje charytatywne, dołączenia  do zespołu eco-freaków lub wspierania fundacji czy domów dziecka, które mamy pod opieką

Wyślij nam swoje CV korzystając z linku aplikacyjnego. Jeśli Twój profil nas zainteresuje, zaprosimy Cię na spotkanie w jednym z naszych biur lub umówimy się z Tobą na rozmowę telefoniczną.

Poznań