Kancelaria prawna

Kontakt

Grant Thornton Legal jest kancelarią prawną działającą w ramach Grant Thornton w Polsce. Jesteśmy częścią globalnego zespołu ekspertów, obecnego w ponad 140 krajach na całym świecie.

Zespół Kancelarii składa się z wysoko wykwalifikowanych prawników posiadających szerokie doświadczenie uzyskane m. in. przy wspieraniu klientów Grant Thornton.

Nasze działania opieramy na najwyższych standardach jakości Grant Thornton oraz indywidualnym podejściu do Klienta, zorientowanym na zrozumienie jego biznesu i celów, które chce osiągnąć. Dostarczamy Klientowi dedykowane rozwiązania, osadzone w konkretnym otoczeniu biznesowym.

Dzięki współpracy z ekspertami GT z pozostałych obszarów (biegli rewidenci, doradcy podatkowi, doradcy finansowi) jesteśmy w stanie już na początkowym etapie procesu zidentyfikować jego szanse oraz ryzyka. Naszym celem jest wypracowanie optymalnych dla Klienta rozwiązań, pozwalających znaleźć właściwą drogę w gąszczu regulacji prawnych.

Ponadto, współpraca z doradcami GT z pozostałych działów (audyt, doradztwo podatkowe, doradztwo gospodarcze, outsourcing rachunkowości) umożliwia nam stworzenie interdyscyplinarnych zespołów, które oferują kompleksowy pakiet usług.

Specjalizujemy się w zagadnieniach związanych z:

  • prawem spółek handlowych,
  • bieżącą obsługą korporacyjną,
  • reorganizacjami biznesu,
  • fuzjami i przejęciami,
  • prawem pracy
  • oraz prawem rynku kapitałowego.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami:

najnowsze publikacje

Przedsiębiorco, czy odpowiednio chronisz tajemnicę swej firmy?

Czytaj więcej →

Kolejne zmiany w zakresie sporządzania i składania sprawozdań finansowych od 1. października 2018 r.

Czytaj więcej →

Złożenie sprawozdania finansowego
za 2017 r.

za 2017 r."> Czytaj więcej →

Usługi powiązane:

Fuzje i Przejęcia

Założenie i reorganizacja biznesu

Pozyskanie kapitału

Doradztwo podatkowe

Skontaktuj się z nami